Pēdējā atjaunošana: 11.04.2023 09:38

Latvijas totalizatoru saraksts

Netiek piedāvāts
Minimālā iemaksa
10€
Izmaksas laiks
1 diena
Jaunums
4.5
100% bonuss līdz €100
Pirmā depozīta bonuss
Minimālā iemaksa
€20
Izmaksas laiks
3-5 dienas
Bonuss līdz
€150
Minimālā iemaksa
10 eiro
Izmaksas laiks
1-3 dienas
100% peļņas palielinātājs
veicot pirmo likmi
Izmaksas laiks
1 darba diena
Minimālā iemaksa
€5
FIFA22 Koeficienti
Palielināti koeficienti
FIFA Pasaules kausa spēlēm
Izmaksas laiks
3-5 dienas
Minimālā iemaksa
€5
Jaunums
Bez riska
€100 Sporta likmēs
Izmaksas laiks
1-2 darba dienu laikā
Minimālā iemaksa
5 eiro
Jaunums
120€ bezriska likmēs
Jauno spēlētāju bonuss
Izmaksas laiks
1 darba diena
Minimālā iemaksa
€5
JAUNUMS!
15% naudas atmaksa līdz €100
Jauno klientu bonuss
Izmaksas laiks
1-3 dienas
Minimālā iemaksa
€20
4.5
80€ bezmaksas likmēs
Jaunajiem klientiem
Izmaksas laiks
1 diena
Minimālā iemaksa
10€
4.5
10€ Dāvanā
15% Cashback ik nedēļu
Izmaksas laiks
1-2 darba dienas
Minimālā iemaksa
5€
Līdz €100 likmēs bez riska
Bez zaudējuma riska
Izmaksas laiks
2 darba dienas
Minimālā iemaksa
10€
Līdz 130€
likmēs bez riska
Minimālā iemaksa
5€
Izmaksas laiks
1 darba diena

Totalizatori Latvijā dara visu, lai saviem klientiem sniegtu pašu labāko un spēlētāju vēlmēm atbilstošāko piedāvājumu. Tas gan nemaina faktu, ka galējai izvēlei jābūt objektīvos apsvērumos balstītai. Ko ņemt vērā un kā izvērtēt, kurš totalizators būs vislabākais?

✅ Labākie bonusi Olybet
✅ Labākais klientu serviss Mr Green
✅ Labākā norēķinu sistēma Pafbet
✅ Labākais dizains Betsafe

Šajā lapā apskatīti septiņi salīdzinoši atšķirīgi totalizatori, katrs ar savām labajām un sliktajām īpašībām. Vispirms svarīgi atzīmēt, ka visi tie Latvijā licenzēti un legāli, kas ļauj izvairīties no dažādiem riskiem un un to sekām.

Totalizators Licence Bonusi Klientu serviss Iemaksu/izmaksu sistēma Koeficienti Sporta likmju klāsts
Mr Green IAUI Nr. E-05; TI-15 5 5 5 5 5
Synottip IAUI Nr. E-1; TI-07 4 5 5 4 5
Olybet IAUI Nr. E-06 5 4 5 5 5
Optibet IAUI Nr. A-66; TI-01 4 4 4 4 5
Betsafe IAUI Nr. E-1; TI-07 4 4 5 5 5
Pafbet IAUI Nr. E-02; TI-09 4 5 5 5 5
William Hill IAUI Nr. A-67; TI-04 5 5 5 5 5

Neatkarīgi no tā, vai tevi interesē hokeja totalizators vai kaut kas cits, vērts ņemt vērā tālāk minētās lietas.

Bonusi un īpašie piedāvājumi

Varbūt nav tas pats svarīgākais izvēles faktors, tomēr sākt piedzīvojumu ar kādu patīkamu bonusu nenāk par skādi. Totalizatoru bonusi ir dažādi – bezriska likmes, iemaksas bonusi un tamlīdzīgi. Piemēram, Pafbet totalizators jaunajiem klientiem piedāvā piecu eiro naudas bonusu, kamēr Optibet totalizators aicina iegūt bezriska likmes.

✅ Betsafe 5×10€ Bezriska likmēs
✅ Tonybet Līdz 100€ bezmaksas likmēs
✅ LVBet 100% naudas atgriešana

Pirms bonusa izvēles ļoti svarīgi ir iepazīties ar noteikumiem (piemēram, vai un kāds ir ievadāmais bonusa kods), lai nerastos lieki pārpratumi. Jāatzīst, ka totalizatori Latvijā neizceļas ar pārāk komplicētiem bonusiem.

Bez minētajiem reģistrācijas bonusiem pieejami arī salīdzinoši regulāri īpašie piedāvājumi, teiksim, par godu lielākiem sporta veidu notikumiem. Attiecīgajos gadījumos bezriska likmes totalizatori piedāvā visbiežāk.

Klientu serviss

Nav šaubu, ka totalizatori, vismaz sākumā, radīs dažādus jautājumus vai problēmas. Tāpēc ļoti svarīgi, lai kāds operatīvi un kvalitatīvi spētu tās atrisināt.

Pamatā totalizatori Latvijā piedāvā saziņu ar live čata, epasta vai telefona palīdzību. Piemēram, Synottip totalizators minētajos veidos piedāvā iespēju sazināties ar operatoriem 24 stundas diennaktī, kas ir nav slikti, ja ķibeles rodas nakts spēles laikā vai brīvdienās.

Vienkāršākajos jautājumos var palīdzēt biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kurā kompakti apkopota svarīgākā informācija par maksājumiem, sporta likmju veidiem daudz ko citu, kas palīdz nodrošināt patīkamu pieredzi bez liekiem sarežģījumiem.

Drošība

Jebkuram spēlētājam ir svarīgi, lai viņa līdzekļi būtu drošībā un aizsargāti pret ļaundariem. Tomēr uztraukumam nav pamata, jo iegūtā regulatora licenze apliecina, ka totalizators atbilst drošības standartiem. Piemēram, Optibet totalizators ir sertificēts starptautiskā testēšanas laboratorijā “Gaming Labs” un izmanto Sectiogo risinājumus. Tāpat totalizatori Latvijā klientu datus glabā atbilstoši Latvijas Datu Valsts inspekcijas standartiem.

Pirms atverat spēlētāja kontu kādā no totalizatoriem, noteikti iepazīsties ar kazino sīkfailu politiku, privātuma politiku un drošības politiku. Tas viss ir ļoti būtiski Jūsu un jūsu datu drošībai. Tāpat ir svarīgi iepazīties ar pazīsti savu klientu procesu un savām kā spēlētāja tiesībām. Ja visi šie aspekti ir skaidri aprakstīti un brīvi pieejami, tad totalizators visticamāk ir drošs. Jebkurā gadījumā, Latvijā licencētie totalizatori pakļauti ļoti stingriem noteikumiem, tāpēc vari būt pilnīgi drošs, ka tiem vari uzticēties. Lielāka piesaŗdzība jāievēro apmeklējot ārzemju totalizatorus.

Iemaksu/izmaksu sistēma

Ir būtiski, ka totalizatori piedāvā plašu maksājumu veidu klāstu, kā arī lai to veikšana notiktu pietiekami ātri, kvalitatīvi un droši.

Pieejamie veidi totalizatoros Latvijā gan diži neatšķiras. Visur atradīsi iespējas veikt iemaksu ar internetbankas, maksājumu kartes vai bankas pārskaitījuma palīdzību, kamēr izmaksas iespējamas tikai uz reģistrēto bankas kontu.

Krasas atšķirības gan novērojamas izmaksu ātrumā. Tās bankas kontā nonāk stundas līdz pat vairāku dienu laikā. Synottip totalizators izmaksas apstrādā vairākas reizes dienā, tomēr to nonākšana bankas kontā var ilgt līdz pat trim dienām.

Totalizatori Latvijā ir par drošu un atbildīgu spēli, tāpēc tiek piedāvāts uzlikt iemaksu limitu, piemēram, 24 stundu laikā. Tāpat Pafbet totalizators noteicis maksimālo gada iemaksu limitu, kas ir 30 tūkstoši eiro.

Koeficienti

Piedāvātās likmes totalizatori apzīmē ar decimālajiem koeficientiem, kas bieži vien dažādiem notikumiem būs atšķirīgi. Protams, tās nebūs pārāk lielas, tomēr reizēm pat nelielas izmaiņas ir būtiskas.

Viens hokeja totalizators uz Rīgas “Dinamo” panākumu piedāvā 2.50 koeficientu, kamēr cits 2.60. Veicot 100 eiro likmi, laimests atšķirsies par 10 eiro (250 pret 260). Koeficientu atšķirības atkarīgas no bukmeikeru komandas, koeficientos iekļautajām “komisijām”, tirgus īpatnībām, konkurences un tā tālāk.

Ir totalizatori, kuru izliktie koeficienti vienmēr būs augsti un agresīvi, kamēr citi būs konservatīvāki, taču stabilāki un mērenāki. Labāko koeficientu “izķeršanai” un monitoringam vērts atvērt kontu vairākos kontos, lai nepieciešamības gadījumā atrastu vērtību un izmantotu priekšrocības.

Dizains/lietojamība

Visbeidzot, nav slikti, ja spēles pieredze ir acīm baudāma un tehniski ērta. Sākot ar pārskatāmu un viegli izmantojamu pieejamo sporta likmju sarakstu, līdz pat modernai mobilajai versijai, kura izmantojama jebkurā vietā un laikā bez liekiem sarežģījumiem.

Pafbet totalizators piedāvā gaišu dizainu ar sporta veidu un notikumu sarakstu labajā stūrī, kurā var ir salīdzinoši ērti orientēties.

Jā, var šķist, ka visi totalizatori ir vienādi, taču, kā redzams, atšķirības slēpjas niansēs. Atliek tikai saprast savas vēlmes un izvēlēties tām piemērotāko.

Sporta likmju klāsts

Latvijā populārākie sporta totalizatori piedāvā daudz un dažādas sporta likmes. Sākot ar klasisko sporta veidu (basketbola, futbola vai teniss) likmēm, beidzot ar specifiskākiem sporta viediem, piemēram, eSportu vai šautiņu mešanu. Tāpat tiek piedāvāti dažādi likmju veidi, sākot ar populārākajām sporta likmēm, beidzot ar nākotnes likmēm.

Jaunākie Latvijas totalizatori

Bonusi Teksts
FeniBet
Bez riska
€100 Sporta likmēs
Klondaika
120€ bezriska likmēs
Jauno spēlētāju bonuss
Fenikss
100% peļņas palielinātājs
veicot pirmo likmi
Ātrākās izmaksas
FeniBet Klondaika Fenikss
Mazākās iemaksas
FeniBet Klondaika Fenikss
⏳ Izmaksas laiks FeniBet
Izmaksa izmantojot Trustly aizņem sākot ar 1h līdz pat 1 darba dienai. Izmaksa ar bankas pārskaitījumu no 1-2 darba dienām.
Klondaika
1 darba diena
Fenikss
1 darba diena
🧭 Dibināšanas gads FeniBet
2021
Klondaika
1993
Fenikss
2015
💳 Iemaksas metodes FeniBet
Trustly VISA MasterCard Swedbank SEB
Klondaika
Swedbank SEB Citadele Luminor Mastercard VISA
Fenikss
VISA Mastercard Trustly Bankas pārskaitījums
🎁 Iepazīšanās bonuss FeniBet
€100 Sporta likmēs bez riska
Klondaika Fenikss
100% peļņas palielinātājs
💶 Izmaksas metodes FeniBet
Trustly VISA MasterCard Swedbank SEB
Klondaika
Swedbank SEB Citadele Luminor Mastercard VISA
Fenikss
VISA Mastercard Trustly Bankas pārskaitījums
💸 Minimālā iemaksa FeniBet
5€
Klondaika
€5
Fenikss
€5
Pozitīvas atsauksmes
FeniBet
12
Klondaika
13
Fenikss
10
Negatīvas atsauksmes Text negative info
FeniBet
3
Klondaika
4
Fenikss
2
Ekrānuzņēmums
FeniBet Klondaika Fenikss
FeniBet Klondaika Fenikss

Biežāk uzdotie jautājumi

  • Katram totalizatori.com apskatītajam totalizatoram ir vairāku gadu pieredze totalizatoru jomā. Katram no tiem rūp, lai spēlētājs izbaudītu totalizatoru sniegtās iespējas droši un bez liekiem uztraukumiem. Turklāt, tie visi ir Latvijā licenzēti, kas rada pienākumu īpaši rūpēties par spēlētāju aizsardzību, kas ir arī šīs vietnes viens no svarīgākajiem principiem. Gadījumos, ja tomēr nākas saskarties ar kādām netaisnībām, ir iespēja vērsties Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā.

  • Tas ir atkarīgs no paša spēlētāja. Tā vietā lai uztrauktos par to, kurš sporta veids ir visizdevīgākais likmju veikšanai, sāc ar sev tuviem sporta veidiem. Totalizatoru spēlēšana ir aizraujošāka, ja likmes tiek veiktas uz iecienītiem un tādiem sporta veidiem, par kuriem ir plašas zināšanas.

  • Jā, totalizatori mēdz piedāvāt veikt likmes, kas saistītas ar dažādiem politiskiem vai izklaides notikumiem. (piem., Saeimas vēlēšanu vai Eirovīzijas uzvarētājs) Tomēr ne visi totalizatori šādas likmes piedāvā, tāpēc der aplūkot totalizatoru piedāvājumu.

  • Tas ir atkarīgs no paša spēlētāja. Pirmajām likmēm jābūt atkarīgām no iemaksas apmēra un tā, cik lielam riskam spēlētājs ir atvērts. Svarīgi atcerēties, ka totalizatori ir izklaide, tāpēc nav ieteicams likt vairāk par to, cik tu vari atļauties zaudēt. Atbildīgai spēlei ir jābūt pamatā ikvienai Jūsu darbībai.

Autors, ar vislielāko darba pieredzi
Žurnālistikas pasniedzējs ar 3 gadu pieredzi ārzemēs
Kazino kritiķis
Mārcis ir Totalizatori.com autors ar vislielāko darba pieredzi. Viņam nav grūti atpazīt un atrast uzticamākos informācijas avotus vai izdevīgākos kazino piedāvājumus. Mārcis ļoti īsi un kodolīgi pasniedz visu nepieciešamo informāciju lasītājam. Vari būt pārliecināts, ka Mārča rakstos atrodamā informācija nāk no uzticamiem un pārbaudītiem avotiem.
Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.