Pēdējā atjaunošana: 19.12.2022 10:12

Par mums

Totalizatori.com ir unikāls resurss gan jauniem, gan pieredzējušiem totalizatoru spēlētājiem. Šeit atradīsi labāko Latvijā pieejamo totalizatoru apskatus, to īpašos piedāvājumus, populārāko sporta notikumu apskatus un citus totalizatoru nozares jaunumus.

Totalizatori.com komanda

Totalizatori komandaMūsu komanda

Kas mēs tieši esam? Totalizatori.com izveidoja 8 cilvēku grupa, kuriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze azartspēļu industrijā. Šie 8 mērķtiecīgie cilvēki katru dienu smagi strādā, pēta un analizē pašmāju licenzētos totalizatorus, lai informācija par katru no šiem totalizatoriem būtu aktuāla un viegli pieejama jebkuram spēlētājam.

Cilvēks cilvēkam

Totalizatori.com ir kā komūna, kurā spēlētāji var izpaust savu videokli, pieredzi vai skatījumu par katru no tiešsaistes totalizatoriem. Varat atstāt savus komentārus un mēs tos publicēsim, lai padarītu katra jauna spēlētāja izvēli par labāko. Mēs uzskatām, ka katra cilvēka balss ir svarīga un tā runā skaļāk nekā jebkurš apskats par totalizatoriem.

Ieskats mūsu darbībā

Totalizatori.com

Totalizatori.com darbibas vesture

Iemesli, kāpēc izvēlēties mūs

1. Totalizatoru vērtējumi

Mēs esam izveidojuši ļoti vienkāršu toplisti ar vietējiem Latvijas tiešsaistes totalizatoriem, kuri ir sarindoti pēc vērtējuma, lai Jūsu izvēli padarītu vieglāku. Vērtējums balstās uz detalizētas totalizatora izvērtēšanas. Pievienota arī ir informācija par 3 lietām, kas ir labas par konkrēto totalizatoru, kuru ir novērtējusi mūsu čaklā komanda. Lai vai kā, izvēle ir Jūsu rokās.

2. Vērtējums mainās

Katra jauna funkcija, kas tiek pievienota vai noņemta, uzreiz ietekmē tiešsaistes totalizatora vērtējumu. Mēs, Totalizatori.com, sekojam visam līdzi, lai spēlētāji tiktu informēti par jaunumiem. Šādā veidā Jums nebūs jāpiedzīvo tas, ka būsiet kaut ko palaiduši garām.

3. Ekskluzīvi bonusi

Šī ir lieta, ko mīl ikkatrs spēlētājs. Mūsu komanda ir vienmēr tur, kur ir labākie bonusa piedāvājumi no kuriem var gūt labumu, tāpēc paliec vien ar mums, lai būtu pirmais, kurš uzzinātu par piedāvājumiem.

Mūsu komanda ir par atbildīgu spēli, tāpēc, ka mēs azartspēles uzskatam par izklaidi nevis naudas pelnīšanas avotu. Totalizatori.com nekādā veidā nespiež un neprovicē spēlēt azartspēles.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.