Labākie Totalizatori
Par mums

Par mums

Totalizatori.com ir unikāls resurss gan jauniem, gan pieredzējušiem totalizatoru spēlētājiem. Šeit atradīsi labāko Latvijā pieejamo totalizatoru apskatus, to īpašos piedāvājumus, populārāko sporta notikumu aktualitātes un citus totalizatoru nozares jaunumus. Īpaši esam padomājuši par jaunajiem spēlētājiem, piedāvājot apgūt totalizatoru pamatprincipus Totalizatoru akadēmijā.

Totalizatori.com komanda

Totalizatori.com komanda

Mūsu komanda

Kas mēs tieši esam? Totalizatori.com izveidoja 8 cilvēku grupa, kuriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze azartspēļu industrijā. Šie 8 mērķtiecīgie cilvēki katru dienu smagi strādā, pēta un analizē pašmāju licenzētos totalizatorus, lai informācija par katru no šiem totalizatoriem būtu aktuāla un viegli pieejama jebkuram spēlētājam.

Cilvēks cilvēkam

Totalizatori.com ir kā komūna, kurā spēlētāji var izpaust savu videokli, pieredzi vai skatījumu par katru no tiešsaistes totalizatoriem. Varat atstāt savus komentārus un mēs tos publicēsim, lai padarītu katra jauna spēlētāja izvēli par labāko. Mēs uzskatām, ka katra cilvēka balss ir svarīga un tā runā skaļāk nekā jebkurš apskats par totalizatoriem.

Ieskats mūsu darbībā - Totalizatori.com

2018

Totalizatori.com dibināšana

2019

Totalizatori.com tiek paplašināts ar sporta jaunumiem

2020

Tiek pievienoti jauni totalizatori

2021

Tiek sasniegts 1 milj. skatījumi

2022

Totalizatori.com jauns dizains

Iemesli, kāpēc izvēlēties mūs

1. Totalizatoru vērtējumi

Mēs esam izveidojuši ļoti vienkāršu toplisti ar vietējiem Latvijas tiešsaistes totalizatoriem, kuri ir sarindoti pēc vērtējuma, lai Jūsu izvēli padarītu vieglāku. Vērtējums balstās uz detalizētas totalizatora izvērtēšanas. Pievienota arī ir informācija par 3 lietām, kas ir labas par konkrēto totalizatoru, kuru ir novērtējusi mūsu čaklā komanda. Lai vai kā, izvēle ir Jūsu rokās.

2. Vērtējums mainās

Katra jauna funkcija, kas tiek pievienota vai noņemta, uzreiz ietekmē tiešsaistes totalizatora vērtējumu. Mēs, Totalizatori.com, sekojam visam līdzi, lai spēlētāji tiktu informēti par jaunumiem. Šādā veidā Jums nebūs jāpiedzīvo tas, ka būsiet kaut ko palaiduši garām.

3. Ekskluzīvi bonusi

Šī ir lieta, ko mīl ikkatrs spēlētājs. Mūsu komanda ir vienmēr tur, kur ir labākie bonusa piedāvājumi no kuriem var gūt labumu, tāpēc paliec vien ar mums, lai būtu pirmais, kurš uzzinātu par piedāvājumiem.

Mūsu komanda ir par atbildīgu spēli, tāpēc, ka mēs azartspēles uzskatam par izklaidi nevis naudas pelnīšanas avotu. Totalizatori.com nekādā veidā nespiež un neprovicē spēlēt azartspēles.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!