Pēdējā atjaunošana: 12.09.2022 09:42

Totalizatoru akadēmija

Ja tev ir kāds specifisks jautājums saistībā ar totalizatoriem, atbildi meklē šeit un tu noteikti atradīsi sev nepieciešamo. Totalizatoru akadēmijā Tu noskaidrosi visu, kas nepieciešams zināt jauniem spēlētājiem, kā arī jau ar pieredzi. Sākot ar to, kas ir likme un kombinētā likme līdz pat likmju vērtībām.

Koeficientu lasīšana un likmju veikšana

Totalizatoru akadēmijaLikmes veikšana

Lai veiktu sporta likmes, sākumā nepieciešams izvēlēties interesējošo sporta veidu un notikumu no pieejamā klāsta. Pēc notikuma izvēles, jānorāda izvēlētā likme, kas parādīsies likmes kartiņā, tad jānorāda likmes lielums. Vienā kartiņā jeb likmē ir iespējams arī pievienot vairākus notikumus, izveidojot kombinēto likmi.

Totalizatora lapas izkārtojums

Totalizatoru lapām var atšķirties dizains un citas nianses, taču izkārtojums visiem lielākoties būs līdzīgs – pieejamie sporta veidi atradīsies kreisajā pusē, notikumi, to koeficienti lapas vidū, savukārt likmju kartiņa redzama labajā pusē.

Likme

Sporta likmju veikšanā, likme ir tā summa, ar kuru spēlētājs ir gatavs riskēt. Iegūtais laimests ir tā summa, kuru izmaksā totalizators, ja veiktā likme uz notikumu ir precīza. Savukārt kopējais laimests ir veiktā likme+uzvarētais laimests. Daži totalizatori uzrāda tikai uzvarēto laimestu, taču lielākā daļa norāda kopējo iegūto laimestu.

Iespējamā laimesta aprēķināšana

Norādot likmes lielumu, iespējamais laimests būs redzams likmes kartiņā. Lai gan izpratne par koeficientiem ir svarīga, prasme aprēķināt laimestu nav tik būtiska, jo totalizators to izdara tavā vietā.

Daži totalizatori ļauj arī norādīt vēlamo laimestu, tad tiek aprēķināts, cik liela likme jāveic, lai potenciāli iegūtu vēlamo laimesta summu.

Ar likmes kartiņu ir iespējams arī nedaudz paspēlēties, pievienojot tai lielu daudzumu notikumu, lai noskaidrotu potenciālo laimestu. Notikumu noņemšana no kartiņas ir vienkārša – atliek tikai nospiest krustiņu uz notikuma, vai arī notīrīt visu likmes kartiņu.

Likmes apstiprināšana

Pēc notikuma, likmes veida, iznākuma un likmes lieluma izvēles, to atliek tikai apstiprināt. Ir svarīgi pirms likmes veikšanas to pārbaudīt, jo pēc tās apstiprināšanas to nav iespējams atlikt.

Ja esi aizmirsis, kādu likmi esi veicis, to iespējams pārbaudīt veikto likmju sarakstā, kur var redzēt arī iepriekš veiktās likmes un to iznākumu. Jāņem vērā, ka likmju vēstures ilgums var atšķirties, līdz ar to, iespējams, ka dažos totalizatoros neatradīsi likmes, ko esi veicis, piemēram pirms gada.

Lejupielādes un programatūra

Lai piekļūtu totalizatora lapai, lielākajā daļā gadījumu nav nepieciešams veikt papildu lejupielādes vai aktivizēt, piemēram, Flash programmu. Ja izmantotais interneta pārlūks ir atjaunots un aktivizēta cookies funkcija, ieiešanai lapā vai likmju veikšanai nevajadzētu sagādāt problēmas.

Tajā pašā laikā, totalizatoru lapām ir dažādas citas iespējas, kas tomēr var prasīt Flash aktivizēšanu vai papildu programatūras lejupielādēšanu. Lielākajai daļai totalizatoru ir arī kazino un pokera sadaļas, kas pieprasa augstāk minēto. Piemēram, Flash programma var būt nepieciešama, lai izmantotu sporta pārraižu skatīšanās funkciju totalizatora lapā. Šāda funkcija Latvijas totalizatoros gan nav pieejama, taču ārzemju totalizatoros tā ir pietiekoši izplatīta.

Mobilās aplikācijas

Daļa totalizatoru piedāvā arī mobilās aplikācijas, taču, ja tādu nav, totalizatoram visticamāk ir mobilā versija, kas pielāgota viedtālruņiem. Mobilā versija būs gandrīz tāda paša, kā datorā, vienīgā būtiskā atšķirība, ka darbības jāveic uz mazāka ekrāna.

Mobilās versijas piedāvā ne tikai ērtības un likmju veikšanu jebkur – dažas lapas pat saviem klientiem sniedz īpašus bonusus par mobilo versiju izmantošanu.

Sporta likmes, koeficienti

Pēc iepazīšanās ar totalizatora lapu, nepieciešams izprast koeficientus un citas nianses, lai likmju veikšanas process būtu saprotamāks.

Totalizatori piedāvā trīs dažādus koeficientu veidus – decimālie, daļu un Amerikāņu, taču Latvijas totalizatoriem aktuāli ir tikai decimālie koeficienti.

Vieta Koeficientu pieraksts
Latvija Decimālkoeficienti (2.50; 1.6)
Lielbritānija Daļveida forma (6/4, 2/3)
Ziemeļamerika Amerikāņu koeficienti (+100, -100)

Decimālie koeficienti būtībā ir visvieglākie potenciālā laimesta aprēķināšanai. Tā aprēķināšanai nepieciešams tikai sareizināt veikto likmi ar izvirzīto koeficientu. Ja veiktā likme, piemēram, ir 100 eiro un koeficients ir 1.50, uzvaras gadījumā kopējais iegūtais laimests būs 150 eiro (1.50*100). Šī summa sastāv no veiktās likmes (100) un iegūtā laimesta (50). Protams, jo lielāks koeficients, jo lielāks būs potenciālais laimests.

Kā totalizatori izliek koeficientus?

Totalizatori nepiedāvā patiesos koeficientus, kas rezultētos 1:1 izmaksā, kas neradītu totalizatoram ienākumus. Līdz ar to, totalizatori paaugstina tos, lai potenciālais laimests būtu lielāks par 100%. Izmantojot šos papildu procentus, totalizators saņem savu daļu par veikto likmi.

Koeficientu izmaiņas

Piemēram, ja notikumā, kurā ir vienādi koeficienti, uz vienu to tiem tiek veiktas krietni vairāk likmes, totalizatoram rodas risks zaudēt savus līdzekļus, tāpēc pastāv iespēja, ka totalizators samazinās koeficientu tam iznākumam, uz kuru liek visi, taču palielinās to, uz kuru tiek veikts mazāks apjoms likmju.

Likmju liegums

Dažādos gadījumos totalizators pēc saviem ieskatiem var atlikt veiktās likmes pēc tam, kad tās ir veiktas, atgriežot tās spēlētājiem. Šādi pārsvarā notiek tad, kad spēle ir atcelta vai pārtraukta laikapstākļu dēļ. Tas var notikt arī gadījumos, kad spēlētājs izstājās no turnīra. Vērts ņemt vērā, ka totalizatora noteikumi šādos gadījumos var atšķirties.

Pamata likmju veidi 

 • spēles uzvarētājs
 • handikapi
 • virs/zem

Visvienkāršākais un populārākais likmes veids ir uzvarētāja noteikšana. Lai veiktu likmi, atliek prognozēt tikai spēles iznākumu. Ja izvēlētā komanda uzvar, likme ir sekmīga, neatkarīgi no tā vai uzvara gūta ar 20 punktu pārsvaru vai izrauta pēdējās sekundēs. Jāņem vērā, ka uzvarētāja noteikšanas likmes var atšķirties ar to vai uzvarētājs nosakāms pamatlaikā vai ieskaitot papildlaiku. Zemākais koeficients tiks izlikts spēles favorītam, augstākais teorētiski vājākajai.

Tieši zemie koeficienti uz favorītiem ir lielākais izaicinājums peļņas gūšanai, veicot likmes uz uzvarētāja noteikšanu. Līdz ar to, jāpievērš uzmanība spēlēm, kur iespējams favorītu zaudējums, vai arī abu komandu izredzes uzvarēt ir līdzīgas, kas gan apgrūtina veicamo izvēli, tāpēc ka iznākums ir pietiekami neprognozējams. Pieņemsim, ka koeficients uz Rīgas “Dinamo” uzvaru pār Sanktpēterburgas SKA ir 2.50. Tas nozīmē, ka veicot, piemēram, 10 eiro likmi, iespējamais laimests ir 25 eiro.

Handikapi

Handikaps ir noteikts punktu pārsvars, ar kādu favorītu komandai jāuzvar, lai iegūtu laimestu. Komandai ar negatīvu handikapu jāgūst lielāks pārsvars par noteiktu skaitu, savukārt komandai ar pozitīvu handikapu jāzaudē ar mazāku punktu skaitu kā noteiktais.

Piemēram, Warriors spēlē pret Knicks izvirzīts -18 handikaps. Tas nozīme, ka Warriors jāuzvar ar vismaz 19 punktu pārsvaru, lai likme būtu sekmīga. Ja Warriors uzvar ar 115:107, tad uzvar tie, kuri likuši uz handikapu +18. Tomēr ņemot vērā, ka bieži vien spēles beigu pārsvars ir vienāds ar izlikto handikapu, kas nozīmē, ka neviens nav laimējis, totalizatori izliek puspunkta handikapus, piemēram, 17.5.

Virs/zem

Totalizatori pirms katras notikuma izvirza dažādus kopējo punktu skaitus noteiktam notikumam. Likmju veicējiem jāizvēlās, vai punkti tiks gūti tiks virs vai zem noteiktā skaita. Piemēram, minētajai Warriors-Knicks spēlei izliktais kopējais punktu skaits ir 217. Tas nozīmē, ka virs likmei vajag vismaz 218 punktus (piem., 110-108), zem likmei ne vairāk kā 216 (piem., 101-115). Arī virs/zem likmēm izmanto kopējo punktu skaitu izvirza ar puspunktu, lai izvairītos no neizšķirtiem.

Likmes veids Uz ko tiek likta likme
Spēles uzvarētājs Uz spēles uzvarētāju
Virs/Zem Vai gala rezultāts būs virs vai zem totalizatora līnijām
Handikaps Rezultātu starpību, ar kādu konkrētai komandai jāuzvar

Kombinētās likmes

Vērtības likmes

Pirms pievēršamies kombinētajām likmēm, vērts atcerēties par vērtības likmju nozīmi, kas ir būtībā ir veiksmīgu likmju veikšanas sirds. Šo konceptu lieliski var atspoguļot ar monētas mešanas piemēru.

Atšķiribā no sporta notikumiem, kuros koficientus nosaka vairāki faktori, koeficients uz to, ka uzkritīs cipars, ir skaidri zināms bez liekas pētniecības. Cipara vai ģērboņa uzkrišanas iespējamība vienmēr būs 50% jeb 2.0 pēc decimālā koeficienta.

Tomēr totalizatori līdzīgos gadījumos iekļauj rezervi, piedāvājot zemākus koeficientus, lai nodrošinātu savu peļņu. Izmantojot minēto monētas mešanas piemēru, koeficients uz cipara vai ģērboņa uzkrišanu vienmēr būs zem 2.0, atkarībā no totalizatora noteiktās rezerves.

Kamēr monētas mešanas iznākuma koeficienti ir zināmi un rezerves noteikšana nodrošina totalizatora peļņu, šāda noteiktības pakāpe nav novērojama, piemēram, izliekot koeficientus futbola mačam.

Spēles ar vienlīdzīgu uzvaras iespēju starp komadām var būt noteikta ar 2.10 koficientu un šādu likmju atrašana var nodrošināt ilgtermiņa pelņu. Tajā pašā laikā, likmju veikšanai uz atsevišķiem notikumiem ir ierobežots potenciāls. Ir iespējams veikt 10 eiro likmi un laimēt tikpat, kombinētā likme ar iespēju iegūt, piemēram, 1000 eiro viennozīmīgi ir kārdinošāka.

Kombinēto likmju plusi

Protams, atslēgas priekšrocība kombinētajai likmei ir laimesta lielums, kuru iespējams iegūt ar salīdzinoši nelielu likmi. Trīs likmes ar koeficientu 2.00 kombinācijā kopā sniedz sulīgu 8.00 koeficientu (2.00 x 2.00 x 2.00), līdz ar to, piemēram, 10 eiro likme sniegtu 80 eiro laimestu. Jo vairāk notikumu iekļausi savā kartiņā, jo lielāks būs potenciālais laimests.

Šādas likmes pašsaprotami iekļauj arī totalizatora noteikto rezervi un šajā gadījumā tas nāk par labu spēlētājam. Trīs kombinēti vienlīdzīgas uzvaras iespējas notikumi ar 2.1 koeficientu piedāvā 12,5% iespēju no 10 eiro iegūt iespaidīgus 93 eiro.

Pieņemot, ka šādas vērtības likmes tiek atrastas regulāri, kombinētās likmes ļauj redzami palielināt savus laimestus.

Kombinēto likmju mīnusi

Ļoti svarīgi atcerēties, ka kombinētā likme nav laimējusi, ja tajā ir kaut viens zaudējums.

Ja pat spēlētājs ir pārliecināts par savām izvēlēm, kombinētās likmes, kā jau jebkura cita likme, ne vienmēr nesīs uzvaru un zaudējumi ar uzvarām vīsies ļoti regulāri.

Ieteikums spēlētājiem, kurus vilina potenciāli lieli laimesti ar kombinēto likmju palīdzību – izmantot totalizatoru, kuriem koeficientos ir noteiktas mazas rezerves, kā arī sekot līdzi faktoriem, kas var rosināt būtiskas koeficienu izmaiņas.

Koeficientu svārstības

Kā totalizatori izliek koeficientus?

Koeficienti tiek izlikti, balstoties uz dažādiem faktoriem. Pirmkārt, koeficientu izlikšanā bukmeikeri izmanto specifiskas un aizsargātas sistēmas (gan kvalitatīvas, gan kvantitatīvas). Lai gan parasti metodes netiek atklātas, droši var teikt, ka bukmeikeri pievērš lielu uzmanību katras komandas vēsturei, aktuālajai situācijai, savainojumiem, mājas un izbraukuma spēļu statistikai un citiem faktoriem, kas potenciāli var ietekmēt iznākumu.

Pēc vienlīdzīgu aktivitāti rosinošu koeficientu noteikšanas, tie nonāk tirgū, kur nokļūst spēcīgā pieprasījuma/piedāvājuma ietekmē.

Bukmeikeriem ir svarīgi, lai izliktie koeficienti nodrošinātu likmju veikšanu uz dažādiem iznākumiem, taču realitātē bieži vien tā nenotiek. Spēlētāju veiktās likmes liek bukmeikeriem koriģēt koeficientus, balstoties uz tirgus reakcijām. Pieņemsim, ka divām komadām pirms spēles izlikti vienādi koeficienti. Ja uz vienu komandu likmes tiek veiktas krietni vairāk nekā uz otru, koeficienti neizbēgami mainīsies.

Tātad, ir svarīgi atcerēties, ka totalizatori neizliek 100% objektīvus koeficientus, kas mēdz rezultēties tīšā koeficientu neprecizitātē. Tas, protams, veicina vērtības likmju veidošanos, kuras spēlētājs var izmantot savā labā.

Ārējās ietekmes

Koeficientu svārstības nenotiek tikai tirgus ietekmē. Ir dažādi ārējie faktori, kuri var ietekmēt koeficientus. Tie varbūt, piemēram, laikapstākļi, svarīgu spēlētāju savainojumi vai to atstāšana rezervē.

Laikapstākļi vienmēr būs būtisks faktors spēles iznākumam. Piemēram, ja futbola spēle tiks aizvadīta lietū, visticamāk, tas ietekmēs spēles rezultātu un tajā netiks gūti daudz vārti. Pašsaprotami, ka totalizators šādā situācijā samazinās koeficientus zem likmēm.

Līdzīgi ir arī ar savainotajiem spēlētājiem. Ja favorītkomandai jāspēlē bez saviem atslēgas spēlētājiem, tas visticamāk, izlīdzinās vai būtiski samazinās koeficientus uz pretinieku komandu. Ir arī situācijas, parasti sezonas beigās, kad treneri izvēlas taupīt savus līderus. Ja šāda informācija līdz bukmeikeriem nonāk pirms spēles, tas būtiski ietekmēs koeficientus. Koeficienti mainīsies arī tādos gadījumos, ja, piemēram NHL komandas treneris izlemj laukumā laist savu otro vārtsargu.

Profesionālu spēlētāju ietekme

Online totalizatoru būtiska priekšrocība ir pieeja visiem spēlētāju kontiem. Tas, savukārt, ļauj identificēt gudrākus spēlētājus jeb profesionālus likmju veicējus.

Informācija par to, kur nonāk gudrās likmes mēdz ietekmēt koeficientu svārstības. Totalizatori izmaina koeficientus, tādējādi mēģinot demotivēt pārējos spēlētājus veikt līdzīgas likmes.

Taču reizēm, arī pēc koeficentu izmaiņām, pārējie spēlētāji sliecas likt tādas pašas likmes, lai gan koeficienti vairs nav tik labvēlīgi, kādi tie bija iepriekš.

Profesionālie likmju veicēji mēdz ietekmēt tirgu ar nodomu. Piemēram, uzliekot nelielu likmi uz kādu komandu, padarot pievilcīgāku pretējās puses koeficientu, pēc tam uzliekot lielu summu uz ietekmēto koeficientu.

Svarīgi atcerēties, ka nepastāv mehānismu, kas ļautu spēlētājiem noteikt koeficientu maiņas iemeslus, jo totalizatori nepaziņo, kāpēc tas tiek darīts, līdz ar to likmju veicējam jāpaļaujas uz savām zināšanām, cenšoties noteikt koeficientu maiņas iemeslus.

Izplatītākās totalizatoru spēlētāju kļūdas

Lai gan dažādi resursi mēģina izglītot likmju veicējus par totalizatoru pamatiem, ir spēlētāji, kuri joprojām pieļauj tipiskas kļūdas, kas tiem liedz gūt panākumus. Šajā rakstā totalizatori.com apskatīs biežāk pieļautās kļūdas un kā no tām izvairīties.

Vērtības likmju koncepta nesaprašana

Vērtības likme nav futbola komandas atrašana, kurai ir uzvaru sērija un tās izredzes uzvarēt novērtētas zemāk nekā komandai, kura piedzīvo zaudējumu sēriju.

Vērtības likmes atrašana prasa koeficientu izpratni, savu koeficientu aprēķināšanu un nesakritību meklēšanu starp saviem un totalizatoru izvirzītajiem koeficientiem par iznākumiem.

Totalizatoru spēlētāji bieži vien arī kļūdās vertības izpratnē. Tas nav viedoklis,bet gan informācijas un dažādu datu analīze, lai izveidotu potenciāli precīzāku prognozni nekā totalizatori.

Tiklīdz ir radīta izpratne par vērtību, iespējams aprēķināt to katrai veiktajai likmei, kas ļauj noteikt potenciālos ieguvumus.

Totalizatora izvēle

Likmju veicējiem pieejamas neskaitāmas iespējas, kur ieguldīt savu naudu un gūt uzvaras. Lai gan labākā totalizatora izvēle un analīze neprasa daudz laika, spēlētāji iekrīt uz skaistākajiem piedāvājumiem, neizvērtējot citus aspektus, kas var ietekmēt izvēli. Informāciju par to, kā izvēlēties labāko totalizatoru, meklē šeit.

Stratēģijas trūkums

Ja vēlies gūt peļņu no totalizatoru spēlēšanas, jāatrod veidi, kā būt kaut dažus soļus priekšā totalizatoram. Tās var būt zināšanas noteiktā sporta veidā, labi informācijas avoti, vai jebkas cits, kas ļautu būt priekšā totalizatoram.

Svarīgi arī kontrolēt savus līdzekļus, jo neapzinīga līdzekļu izmantošana padara citas priekšrocības nelietderīgas. Ja neplānosi savu līdzekļu izlietojumu, tu visticamāk neiegūsi peļņu – tieši tik vienkārši. Protams, all-in pieeja nav slikta, ja totalizatori tev ir tikai izklaide un laba laika pavadīšanas veids. Tomēr spēlei jābūt atbildīgai.

Bažas par zaudējumiem

Viens no izplatītākajiem maldiem par totalizatoriem ir tāds, ka labi spēlētāji nekad nezaudē. Tas gluži nav precīzi, jo arī labi spēlētāji zaudē, viens no galvenajiem āķiem ir jau minētā līdzekļu plānošana, kas neļauj iekļūt dziļos mīnusos.

Veiksme un neprognozējamība sportā ir tās lietas, kas spēj ietekmēt pat visizkoptākos likmju veikšanas modeļus, tāpēc tiekšanās pēc izvairīšanās no zaudējumiem par katru cenu, ir tas, no kā katram vajadzētu izvairīties.

Likmju veikšana ērtības labad

Ja pat spēlētājs zina, ko darīt, lai gūtu peļņu un izvairās no augstāk minētajām kļūdām, atrašanās komforta zonā var ietekmēt iepriekš paveikto.

Protams, ja totalizatori ir izklaide, tad tas nav būtiski. Tomēr, ja vēlies gūt peļņu, jāapzinās, ka likmes ieteicams veikt tikai tad, kad esi 100% pārliecināts par savu izvēli un tai ir vērtība.

Tā vietā, lai veiktu likmes uz futbola maču tikai tāpēc, ka skatīsies spēli, disciplinē sevi un atceries, ka likmes veic, lai gūtu panākumus ilgtermiņā.

Avoti

Totalizatori.com mērķis ir sniegt augstas kvalitātes informāciju. Raksts tapis balstoties uz uzticamiem un kvalitatīviem informācijas resursiem. Rakstā izmantoti sekojoši avoti:

Raksts atbilst visiem Totalizatori.com redakcionālajiem principiem, kas attiecināmi uz kvalitāti un uzticamību. Neprecizitāšu gadījumā sazinieteies ar Totalizatori.com komandu, izmantojot sekojošo kontaktformu.

Totalizatori, kur sākt veikt likmes

Licencēti Latvijā
Droši & ekspertu izvērtēti totalizatori
Kopsavilkums

Betsafe ir labi pazīstams “Betsson” kompānijas azartspēļu zīmols, kurš aptver aptuveni 450 tūkstošus klientu simts valstīs. Iepriekš tas bija Latvijā pazīstams kā Triobet un darbojās jau krietnu laiku. Totalizators nodrošina plašu sporta veidu piedāvājumu un kvalitatīvu klientu servisu. Totalizators ir arī hokeja kluba Rīgas “Dinamo” un baskebola komandas “Jūrmala” atbalstītājs. Dibināts 2006. gadā Betsafe ir uzskatāms par pieredzējušu un konkurētspējīgu operatoru. Tā mājas lapa pieejama arī latviešu valodā. Tāpat latviski pieejams ar klientu atbalsts.

Droša totalizatora ikona

Betsafe ir drošs totalizators – tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs E-1; TI-07.

Galvenie plusi
 • Ērts dizains
 • Daudz un dažādi bonusa piedāvājumi
 • Liela sporta likmju izvēle
 • Betsafe Stars klubs
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Bez riska

€100 Sporta likmēs

Kopsavilkums

Fenibet ir sporta totalizators, kurš piedāvā veikt likmes vairāk nekā 20 sporta veidu notikumos. Totalizators savu darbību sāka 2022. gada sākumā un tā darbības nodrošinātājs ir SIA Admirāļu Klubs. Uzņēmums ir Alfor grupas sastāvdaļa un plašāk pazīstams zemes azartspēļu jomā kā Fenikss spēļu zāļu uzturētājs.

Droša totalizatora ikona

FeniBet ir uzskatāms par drošu totalizatoru, jo tam ir piešķirta Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – A-62; TI-17.

Galvenie plusi
 • Daudz pieejamo saziņas veidu ar klientu atbalsta centru
 • Konkurētspējīgi koeficienti
 • Lojalitātes programma
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode Trustly
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Klondaika totalizators ir dibināts 2018. gadā un tajā pieejamas likmes un visdažādākajiem sporta notikumiem. Tā īpašnieks ir SIA “Furors”, kam azartspēļu jomā ir vairāk nekā 25 gadu pieredze. 

Droša totalizatora ikona

Klondaika ir drošs totalizators. Tam ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – A-52; TI-08.

Galvenie plusi
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode Lumior
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

LVBet ir 2015. gadā Maltā dibināts ārzemju totalizators, kurš Latvijā ir reģistrēts jau 2017. gadā, taču oficiāli savu darbību online uzsācis 2020. gadā.

Droša totalizatora ikona

LVBet ir drošs totalizators. Tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs – A-69; TI-14.

Galvenie plusi
 • Augsti koeficienti sporta likmēm
 • Sporta likmes arī Esportā
 • Ērts un moderns dizains
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode Lumior
Maksājumu metode Trustly
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

MrGreen ir viena no slavenākajiem ārzemju totalizatoriem Eiropā, kas tirgū darbojas jau kopš 2008.gada. Pavisam nesen tā kļuva “William Hill” sastāvdaļu, kas arī ir globāli atpazīstams brends. Pamatā MrGreen fokusējas uz interneta kazino piedāvājuma nodrošināšanu, taču 2016.gadā spēlētājiem parādījās iespēja veikt arī sporta likmes. Saņēmis darbībai nepieciešamo licenci, MrGreen totalizators 2020.gadā uzsāk savu darbību Latvijā!

Droša totalizatora ikona

Mr Green ir drošs totalizators, jo tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs E-05; TI-15.

Galvenie plusi
 • Jauns totalizators
 • Ātras izmaksas
 • Likmju maratoni
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode Trustly
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

OlyBet īpašnieks un operators ir Olympic Casino Latvia, kurš piedāvā vairāk kā 50 kazino/sporta bārus lielākajās Latvijas pilsētās. Olybet totalizators (iepriekš Olympic-Online) tika nodibināts 2010. gada sākumā un tā mērķis ir sniegt jums jautru un drošu tiešsaistes azartspēļu pieredzi. Totalizators atbalstījis dažādus čempionātus un komandas, tai skaitā Olybet basketbols EBL, Latvijas basketbola savienību, kā arī populāro Lietuvas basketbola superklubu Kauņas Žalgiris.

Droša totalizatora ikona

Olybet ir drošs totalizators, jo tam ir izsniegta Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs E-06; TI-16.

Galvenie plusi
 • Ērts dizains
 • Plašs piedāvājums
 • Operatīvas izmaksas
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode Trustly
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Optibet totalizators ir vecākais un labāk pazīstamais interneta sporta bārs un totalizators Latvijā. Zīmols dibināts 2005.gadā. Ilgi baudījuši monopolista stāvokli Latvijas tirgū, Optibet iekarojis finansiāli veiksmīgākā totalizatoru industrijas uzņēmumu vietu. Pateicoties savai pieredzei mājas tirgū, tas saviem klientiem nodrošina augstvērtīgu pakalpojumu klāstu, piedāvājot ne tikai sporta totalizatora likmes, bet arī online kazino.

Droša totalizatora ikona

Optibet ir drošs totalizators, jo tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs A-66; TI-0.

Galvenie plusi
 • Ātras izmaksas
 • Gada labākais totalizators Baltijā
 • Katru nedēļu jauni bonusa piedāvājumi
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode paysera
Maksājumu metode revolut
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Latvijas tirgū Paf piedāvā tiešsaistes kazino spēles, spēļu automātus, videopokeru, galda spēles, kā arī sporta likmes vietnē Pafbet.lv. Papildu šai tiešsaistes vietnei piedāvājam arī platformu sporta līdzjutējiem – Pafbetscore.lv, kurā iespējams sekot līdzi galvenajiem notikumiem sportā Latvijā un pasaulē.

Droša totalizatora ikona

Pafbet ir drošs totalizators, jo Pafbet ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs E-02; TI-09.

Galvenie plusi
 • Viegli pārskatāms lapas dizains
 • Plaša pieredze azartspēļu tirgū
 • Iknedēļas Cashback
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Synottip totalizators ir pazīstamā zemes kazino zīmola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods šeit! “Joker” azartspēļu jomā ir pārstāvēts ar 61 spēļu zāli – bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepieciešamo licenzi interaktīvo azartspēļu organizēšanai, taču savu darbību sāka 2014.gadā, līdz ar eiro ieviešanu.

Droša totalizatora ikona

Synottip ir drošs totalizators. Synottip ir izsniegta Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs A-64; TI-03.

Galvenie plusi
 • VIP lojalitātes programma
 • Īpašās likmes arī politikā un mūzikā
 • Klientu atbalsta dienests ir pieejams visu diennakti
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode Lumior
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Tonybet, agrāk zināms kā OmniBet ir ārzemju totalizators, kas dibināts 2003. gadā. 2009. gadā to pārņēma pazīstamais pokera spēlētājs Antanas “Tony G” Guoga un pārdēvēja to par Tonybet. Laika gaidā azartspēļu vietne ieguvusi neapgāžamu reputāciju, pateicoties saviem pirmklasīgajiem servisiem. Latvijā savu darbību Tonybet sāk 2022. gadā un tā rīcībā ir nepieciešamā Izložu un azartspēļu inspekcijas licence.

Droša totalizatora ikona

Tonybet ir drošs totalizators – tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs E-07; TI-18.

Galvenie plusi
 • Piemērots lietošanai mobilajās ierīcēs
 • Piedāvā plašu Microgaming slotu un citu kazino spēļu klāstu
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode skrill
Maksājumu metode neteller
Maksājumu metode Citadele
Maksājumu metode SEB
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode paypal
Maksājumu metode ecopayz
Maksājumu metode paysera
Rādīt vairāk Rādīt mazāk
Kopsavilkums

Totalizators William Hill gaida visus sporta likmju veikšanas mīļotājus. Mēs nonācām pie slēdziena, ka tas ir ļoti organizēts un klientam draudzīgs. Klienu atbalsta servisa darbs ir ļoti kvalitatīvs, jums nevajadzēs gaidīt ilgi atbildi vai problēmas atrisināšanu. Totalizators ir licencēts, kas sniedz katram spēlētājam miera un drošības sajūtu.

Droša totalizatora ikona

William Hill ir drošs totalizators, jo tam ir izsniegta Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs – A-67; TI-04.

Galvenie plusi
 • Plašs spēļu klāsts
 • Īpaša lojalitātes programma
 • Kazino pieejams trīs valodās: latviešu, krievu un angļu
Norēķinu metodes
Valūta eiro
Maksājumu metode visa
Maksājumu metode Swedbank
Maksājumu metode Mastercard
Maksājumu metode Trustly
Rādīt vairāk Rādīt mazāk

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Pirms sākat veikt likmes jums ir rūpīgi jāiepazīstas ar visiem likmju likšanas prasībām. Kad tas izdarīts, tad variet sākt likt likmes uz saviem iecienītajiem sporta veidiem un, ja veiksme būs jūsu pusē – laimēt!

 • Visdrošākās ir vienkāršās likmes. Varat veikt likmes uz kādas no komandas/spēlētāja uzvarām.

 • Totalizatora drošību varat pārbaudīt apskatot tā licenci. Parasti tā ir atrodama mājaslapas apakšā.

Viens no galvenajiem totalizatori.com rakstu un apskatu autoriem
Topošā sporta žurnāliste
Elga ir studējusi Ekonomikas un Kultūras augstskolā datorspēļu dizainu un grafiku. Lai gan šobrīd Elga ar dizianu un grafiku nenodarbojas, iegūtās prasmes noder arī ar karjeru nesaistītos aspektos. Šobrīd Elga ir viena no Totalizatori.com autorēm, kas strādā ar tekstiem ne tikai latviešu, bet arī krievu un angļu valodā.
Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.