Labākie Totalizatori
Kā mēs vērtējam totalizatorus

Kā mēs vērtējam totalizatorus

Mūsdienu pasaulē totalizatoru lietotnes kļuvušas ļoti populāras. Sporta faniem pieejams plašs bukmeikeru klāsts, tomēr - kā lai izvēlas to pašu labāko? Ko ņemt vērā? Ir jāsaprot, ka visi totalizatori atšķiras ar pakalpojumu kvalitāti un uzticamību.  Mēs esam šeit, lai palīdzētu Tev izdarīt savu izvēli. Vari būt drošs, ka mūsu piedāvājuma klāstā ir ietverti tikai ekspertu pārbaudīti un droši totalizatori.

Kas vērtē totalizatorus?

expertise-badge-lv
Totalizatori.com komanda - Latvijas sporta likmju eksperti jau kopš 2018. gada
 • Edmunds ir iespējams viens no vispunktuālākajiem apskatu veidotājiem mūsu komandā, tāpēc viņa veidotajos apskatos informācijas pareizība ir garantēta
 • Elga ir piedalījusies neskaitāmi daudzās starptautiskajās iGaming nozares konferencēs, iegūstot vērtīgu pieredzi, kas noder tieši ārzemju totalizatoru izvērtēšanā
 • Lai arī galvenokārt Jānis Jankovskis nodarbojas ar informatīvu rakstu veidošanu par sporta likmēm, viņa uzdevums ir atlasīt labākos totalizatorus noteiktām kategorijām
 • Jānis ir vispieredzējušākais komandas pārstāvis tieši azartspēļu nozarē un ir portāla galvenais satura redaktors - tieši viņš pārvalda to, kas tiks publicēts portālā, bet kas nē
 • Mārcis ir vispieredzējušākais komandas autors un konsultē mūsu galveno redaktoru, kas saistīs ar totalizatoru izvērtēšanu
Edmunds Zirnis
Edmunds Zirnis Autors
Elga Rozīte
Elga Rozīte Autors
Jānis Jankovskis
Jānis Jankovskis Autors
Jānis Liepiņš
Jānis Liepiņš Autors
Mārcis Ziemelis
Mārcis Ziemelis Autors

Kas ir totalizators?

Kā mēs vērtējam totalizatorus?

Bukmeikers pieņem naudas likmes uz dažādiem gaidāmiem notikumiem, visbiežāk sporta veidiem, ar iepriekš noteiktiem koeficientiem, kurus nosaka varbūtības, kā arī laimestu izmaksa. Bukmeikeri pieņem likmes uz dažādu sporta, politisko, kultūras, finanšu un citu notikumu rezultātiem. Būtiski, lai bukmeikers spētu labi prognozēt gaidāmās notikumu iespējamības, uz kurām tiek pieņemtas likmes, un dažādu likmju popularitāti nākotnē potenciālo klientu vidū. Tas parāda cik labi pazīsti savu klientu.

Šajā mājaslapā ir apkopoti labākie totalizatori, kuri izvērtēti, balstoties uz dažādiem svarīgiem faktoriem, un kurus ir izvēlējušies mūsu autori, rūpējoties par apskatu kvalitāti, aktualitāti un citiem principiem. Tomēr gala izvēle pieder spēlētājam, kurai vajadzētu būt pēc iespējas objektīvākai. Iesācējiem varbūt tas sākumā ieteicams, taču izvēlē var tik apsvērts arī vairāk nekā viens totalizators, kas var palīdzēt negaidītās situācijās un izmantot vislabāko piedāvājumu. Zemāk iepazīsties ar faktoriem, kurus izskatām veidojot totalizatoru atsauksmes.

Drošība

Izvēloties bukmeikeru pakalpojumus jāpievērš uzmanība daudziem faktoriem, pirmkārt vai operatoram ir izsniegta darbības licence Latvijā, pateicoties kam klients var būt pārliecināts, ka viņa dati ir drošībā. Kā arī katram kientam ir jāzina savas spēlētāja tiesībasMūsu inerneta vietnē ir apkopoti tikai pārbaudīti un uzticami totalizatori. Starp populārākajām likmju pieņemšanas vietnēm varēsiet atrast tās, kuras savu darbību veic vismaz 5 gadu garumā. Jo vecāks bukmeikers, jo ilgāk tas saviem klientiem sniedz pakalpojumus, jo augstāka ir tā uzticamība. Uzņēmumam ar sliktu reputāciju ilgs darbības laiks netiek prognozēts.

Protams, drošību apliecina arī, piemēram, Maltā vai Lielbritānijā iegūtā licence, taču Latvijas likumdošana tiem neļauj šeit darboties. Ir dažādi veidi, kā tiem piekļūt un spēlēt, taču tas būs ļoti apgrūtinoši, kaut vai ņemot vērā to, ka maksājumi no Latvijas bankām 99% gadījumu tiks bloķēti.

Citi drošību apliecinoši elementi ir SSL datu apmaiņas šifrējums, personas datu uzglabāšana atbilstoši pieņemtajiem standartiem utt., taču ja totalizators ir ieguvis licenci, nav šaubu, ka tas viss tiek nodrošināts.

Spēlēt nelegālajā totalizatoru vietnē ir ļoti bīstami. Jāņem vērā, ka nelegāli totalizatori var neizmaksāt laimestus un viņu darbība var tikt pārtraukta jebkurā brīdi. Esi uzmanīgs, lai nepazaudētu laimestu un likmju veikšanas prieku. Kā arī naudas līdzekļu iemaksa un izmaksa no nelegāla bukmeikeru konta var tikt uzskatīta par aizdomīgu darījumu un tavas bankas kartes var tikt nobloķētas. Tāpēc jālasa informācijas līdzekļi un jāizvēlās totalizators, kurš veic savu darbību saskaņā ar likumdošanu. Pārbaudiet to bukmeikeru vietnē, dodoties uz lapu ar informāciju par totalizatoru un tā darbības licenci. Legālā bukmeikeru mājaslapā noteikti būs nepieciešams iziet verifikācijas procedūru. Nelegālajām vietnēm reizēm pietiek tikai ar reģistrāciju.

Katram uzticamam totalizatoram ir klientu atbalsta dienasts, mājaslapā norādīti kontakti kā ar viņiem var sazināties. Vēlams, lai sazināšanās ar bukmeikeru biroja darbiniekiem būtu iespējama dažādos veidos: izmantojot e-pastu, čatu un tālruni.

Reputācija

Svarīgi ir izvēlēties bukmeikeru, kuram ir vislabākā reputācija. Ko tas nozīmē? Jāpievērš uzmanība tam, lai totalizators:

 • nesamazina likmju limitus;
 • neuzliek papildu komisijas;
 • īsā laikā verificē spēlētāju;
 • neatceļ likmes tehnisko kļūdu dēļ: piemēram, ja ir kļūdaini uzrakstīts kādas komandas nosaukums.

Iepazīties ar šāda veida informāciju var no citu likmju veicēju atsauksmēm, kuras ir atrodamas internetā. Kāpēc mācīties no savām kļūdām, ja var no citu? Pasēžot forumos var viegli uzzināt klupšanas akmeņus, ​​ar kuriem var saskarties bukmeikeru vietnē. Šīs metodes mīnus ir tāds, ka neapmierināti klienti raksta biežāk un labprātāk, kas var ietekmēt objektivitāti. Taču, atkārtojoties vienam un tam pašam daudzās atsauksmēs, var rasties izpratne par kompānijas svarīgākajiem plusiem un mīnusiem. Tomēr bieži vien visi šie aspekti tiek noskaidroti tikai spēles laikā, balstoties uz paša pieredzi. Tajā pašā laikā ir liela nozīme vērst savu uzmanību ne tik ļoti daudz sūdzību esamībai, (spēlmaņiem ir dažāda veida pretenzijas pret visiem kazino), bet vairāk tam, vai bukmeikers ir gatavs tās uzklausīt un risināt.

Protams, svarīgs ir arī kopējais popularitātes rādītājs. Pirmkārt, ja vairākums izvēlas noteiktu bukmeikeri, tam ir iemesli. Otrkārt, nav nekā objektīvāka par īsta spēlētāja izvēli, kurš ne tikai devis priekšroku kādam noteiktam totalizatoram, bet arī turpina spēlēt tajā.

Bukmeikeru uzticamība tiek uzskatīta par vienu no galvenajiem kritērijiem totalizatora izvēlei, taču šis kritērijs ir subjektīvs: kāds jau vairākus gadus spēlē vienā vietnē un ir ar visu apmierināts, savukārt kādam gandrīz uzreiz rodas nesaskaņas, dažādu iemeslu dēļ. Par uzticamiem tiek uzskatīti tie bukmeikeri, kuri bez problēmām izmaksā visus godīgā ceļā iegūos laimestus, kā arī skurpolozi attiecas pret savu piedāvāto likmju aprēķināšanas noteikumiem.

Ļoti svarīgs kritērijs, kas raksturo labu bukmeikeri ir spēlētājam piedāvāto notikumu skaits, uz kuriem varat veikt likmes. Jo vairāk to, jo labāk. No tā ir atkarīga spēlētājam visrentablākās un piemērotākās likmes izvēle. Koeficientu diapazonam ir liela nozīme starp visiem klientiem, gan tiem, kuri nesen ir uzsākuši spēēt, gan arī tiem, kas ir pietiekami pieredzējuši, bet visus viņus vieno vēlme veikt likmes uz lielākiem koeficientiem, kas ietekmē iespējamā laimesta lielumu. Kā saprast, kuriem bukmeikeriem ir visaugstākās likmes? Ikviens spēlētājs var rast šāda veida informāciju no gūtās pieredzes, to var izdarīt veicot vairāku bukmeikeru koeficientu salīdzināšanu. Šāda veida izpēte aizņems laiku un prasīs pūles, bet noteikti nepaliks bez ieguvumiem.

Šis kritērijs biežāk ir nozīmīgs priekš pieredzējošiem lietotājiem, bet ne mazāk ieinteresēs arī tos, kas nevēlas aprobežoties vien ar likmēm uz notikuma iznākumu (komandas/sportista uzvara vai neizšķirts). Vai arī tiem, kas vēlas izmēģināt savus spēkus veicot likmes uz mazāk populāriem turnīriem nekā augstākās līgas vai Eiropas futbola kauss.

Bonusa piedāvājumu klāsts

Veicot izvēli liela uzmanība tiek pievērsta bonusu piedāvājumam, jo kurš tad no mums atteiktos no iepazīšanās bonusa? Katra totalizatora bonusa piedāvājuma klāsts var atšķirties, tas dod izvēles iespējas, kuram totalizatoram dot priekšroku. Bonusa piedāvājumi var būt, piemēram:

 • Pirmās iemaksas bonuss iesācējiem – procenti no depozīta summas, kas tiek uzkrāti uzreiz pēc tam, kad jauns spēlētājs veic depozītu;
 • Bezriska likmes – noteikta summa, kuru liekot likmēs nevar pazaudēt.
 • Bonuss, kas vienāds ar pirmās likmes summu;
 • Bonus bez depozīta – bonuss, kurš tiek piešķirts automātiski bez depozīta veikšanas.

Latvijas totalizatori piedāvā plašu reģistrācijas bonusu klāstu, izmanto šo iespēju. Reģistrācijas procesa laikā ir jānorāda sava personīgā informācija, kas ir konfidenciāla informācija. Pievērst uzmanību ietektu vai totalizatori piedāvā arī lojalitātes programmu, kuras ietvaros par aktīvu dalību tu tiksi atalgots ar punktiem, kurus vēlāk var apmainīt pret balvām. Vienmēr ir patīkami saņemt nopelnītas dāvanas.

Jaunajam klientam pēc reģistrēšanās un pirmās iemaksas veikšanas tiek piešķirtas noteiktas summas likmes (3×11, 5×10, 50 eiro utt.) bez zaudējuma riska. Attiecīgi, ja likmes uzvar, laimests tiek saņemts pilnā apmērā, savukārt zaudējuma gadījumā atgriezta tiek izdarītās likmes summa.

Tāpat labākie totalizatori mēdz piedāvāt arī pirmās iemaksas bonusus. Spēlētājs veic vismaz totalizatora noteikto iemaksu un saņem, piemēram, 50% bonusu vai citu noteiktu summu (5 eiro utml.).

Bonusu izmantošanas gadījumā ir ļoti svarīgi iepazīties ar to noteikumiem, lai nerastos lieki pārpratumi. Nosacījumi var būt saistīti ar izmantošanas termiņu, likmju veidiem, maksimālajiem un minimālajiem koeficientiem, tomēr īpaša uzmanība jāpievērš apgrozījuma nosacījumiem, ja tādi tiek noteikti.

Tas nozīmē, ka pilnvērtīgai bonusa iegūšanai savā īpašumā, spēlētājam nepieciešams likmēs izmantot noteiktu summu, kas pārsvarā būs noteiktu reižu skaits no bonusa apjoma (5x, 10x utml.). Tāpat jāņem vērā arī apgrozījuma termiņš, kas daļai spēlētāju var padarīt bonusu nesimpātiskāku. Piemēram, īss termiņš var novest tikai pie neapdomātiem lēmumiem un papildu iemaksu veikšanas, kas normālā situācijā nemaz nebūtu nepieciešams.

Tajā pašā laikā spēlētājs vietām var iegūt nelielu (piem., 5 eiro) bonusu bez jebkādiem nosacījumiem. Turklāt, ja minimālā iemaksas summa ir neliela, bonuss kļūst pavisam patīkams.

Ne mazāka nozīme ir arī piedāvājumiem pastāvīgajiem klientiem. Sporta totalizators ar dažādu regularitāti uz lielākiem sporta notikumiem vai vienkārši kādas līgas vai sporta veida ietvaros sniegs piedāvājumus bezriska likmju un/vai naudas atmaksas izteiksmē. Arī šajā gadījumā bonusam mēdz būt kādi īpaši nosacījumi to iegūšanai, taču lielākoties tie būs viegli izpildāmi.

Cita patīkama iespēja ir lojalitātes programmas, kas veicot likmes ļauj krāt punktus, kurus vēlāk apmainīt pret naudas un citām balvām.

Izmaksas un iemaksas

Divi ļoti svarīgi procesi, kuros sporta totalizators uzņemas lielu atbildību. Ārzemēs totalizatori piedāvā veikt iemaksas desmitiem dažādos veidos, taču Latvijā iespējas ir gana ierobežotas, kas gan lielākajā daļā gadījumu problēmas nerada.

Viena no vissvarīgākajām lietām izvēloties bukmeikeru ir izmaksu un iemaksu ātrums. Kurš gan negribētu saņemt savas likmes laimesta izmaksu pēc iespējas ātrāk savā bankas kontā? Tas ir ļoti svarīgs aspekts. Katrā totalizatorā izmaksu ātrums var atšķirties, tāpēc veicot izvēli par labu kādam totalizatoram, vispirms ir jāiepazīstas ar informāciju, lai laika pavadīšana liekot likmes būtu patīkama un bez stresa. Kā arī uzmanība jāpievērš tam vai netiek iekasēta komisijas maksa, kas var izvērsties par nepatīkamu pārsteigumu. Totalizatori Latvijā var piedāvāt veikt iemaksas ar ātro internetbankas pārskaitījumu, bankas karšu un bankas pārskaitījumu klāstu. Atšķirības pārsvarā šeit slēpjas internetbankas maksājumu piedāvājumā, taču caur lielākajām bankām (Swedbank, SEB) tas būs iespējams visur. Neskatoties uz to, ka iemaksu un izmaksu metožu klāsts nav tik plašs Latvijā, tu vari būt pārliecināts, ka naudas pārskaitījumi ir drošās rokās.

Tikmēr izmaksas iespējamas tikai uz reģistrētu bankas kontu. Izmaksu ātrums dažādās vietās ir atšķirīgs, kam noteikti jāpievērš uzmanība, jo vietām izmaksas nenotiek, piemēram, brīvdienās. Šāda fakta nezināšana var radīt nepārāk patīkamus brīžus. Tāpat noteiktas tiek arī minimālās un maksimālās iemaksu/izmaksu summas, kuras jāņem vērā.

Bukmeikeru izvēles kritēriji nav šķiroti pēc svarīguma, jo visiem tie atšķiras. Vienu cilvēku galvenokārt interesē citu spēlētāju pieredze, kādu interesē bonusu piedāvājums, kāds būs gatavs samierināties ar trūkumiem lielu koeficientu dēļ. Katrs minētais kritērijs kādam būs vissvarīgākais, tāpēc viņa secību var uzskatīt par nejaušu, un uzmanība jāpievērš tikai pašām īpašībām. Ņemot vērā augstāk izklāstītos kritērijus, neapšaubāmi varēsiet izvēlēties sev piemērotāko un uzticamāko bukmeikeri, tas būs labs pamats pozitīvu emociju iegūšanai no spēles un maksimālam finansiālam ieguvumam no spēlēs nākotnē.

Sporta likmes

Neapšaubāmi, pats svarīgākais tomēr ir tas, kas tad lācītim ir vēderā.

Labākie totalizatori pārsvarā nodrošinās pēc iespējas plašāku sporta likmju piedāvājumu, sākot ar populārākajiem sporta veidiem (hokejsfutbolsbasketbolsteniss), līdz pat kaut kam eksotiskākam (piem., badmintonam vai esportam). Attiecīgi tas katru dienu ļauj izvēlēties starp vairākiem simtiem sporta notikumu. Jaunajiem spēlētājiem lielākoties iesakāms sākt ar sev pazīstamāko.

Tāpat totalizatori katram notikumam piedāvā populārākos likmju veidus – uzvarētāju noteikšanu, virs/zem, handikapus un daudz ko citu. Iespējas ir tikpat kā neierobežotas. Galvenais visu kārtīgi apgūt.

Cits svarīgs faktors ir arī koeficienti, kas, nepārāk būtiski, tomēr dažādos totalizatoros atšķirsies. Viens sporta totalizators savus koeficientus izliks agresīvi un tie būs salīdzinoši augsti, kamēr cits būs piesardzīgāks un konservatīvāks. Arī šķietami neliela starpība koeficientos var būt būtiska. Teiksim, 100 eiro likmei uz koeficientiem 2.00 un 2.20 laimesta atšķirība būs 20 eiro, kas nav maz.

Labs risinājums ir vairāki totalizatori un to izmantošana, kas dod iespēju atrast vislabākos koeficientus.

Nemazāk būtisks ir arī dizains un tā lietojamība. Piedāvājumam jābūt pārskatāmam, viegli atrodamam, likmju izdarīšanai ērtai un ātrai. Ņemot vērā tehnoloģiju un interneta pieejamību, labākie totalizatori lielu uzmanību pievērš mobilajām versijām (aplikācijām), nodrošinot procesu vēl patīkamāku jebkurā vietā un laikā.

Klientu serviss

Totalizatoru spēle noteikti var radīt dažādus jautājums vai sarežģījumus, it īpaši jauniem spēlētājiem. Tāpēc ir svarīgi, lai atbildes tiktu sniegtas operatīvi un kvalitatīvi.

Populārākais un pieejamākais saziņas veids starp totalizatoru un spēlētāju ir live čats. Tajā atbildes uz dažādiem jautājumiem un risināt problēmas palīdz apmācīti un profesionāli operatori. Nepieciešamības gadījumā saziņai var izmanot arī epastu un tālruni, taču live čats noteikti būs visoperatīvākais.

Klientu servisa darba laiks dažādos totalizatoros būs atšķirīgs, taču pārsvarā tas būs gana elastīgs. Pirms vērsties pēc palīdzības klientu servisā, vai gadījumos, kad tas nav pieejams, noderīga var izrādīties arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļa. Tajā apkopta informācija un atbildes uz svarīgākajiem jautājumiem.

Atbildīga spēle

Totalizators ir atbildīgs par savu klientu, tāpēc tas ar dažādu līdzekļu palīdzību nodrošina, ka spēlēšana neizraisa atkarību/nemudina tās veidošanos, lai gan risks lielākajā daļā gadījumu ir salīdzinoši neliels.

Tomēr, lai “nepaslīdētu kāja” , labākie Latvijas un ārzemju totalizatori piedāvā dažādus atbildīgas spēles rīkus. Populārākie limiti ir saistīti ar iemaksām (maksimālās vienā reizē/diennaktī utml.) un likmju summām. Ja spēletājs sasniedz sev iepriekš noteiktos limitus, sporta totalizators nekavējoties ierobežo tā darbības.

Pieejami ir arī ieteikumi un vietas, kur meklēt palīdzību nepieciešamības gadījumā. Galējās situācijās iespējams uz noteiktu laika periodu bloķēt savu kontu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kuru totalizatoru man izvēlēties?

Piedāvājums ir diez gan neierobežots, kas mazliet apgrūtina izvēli. Palīdzību noteikti sniegs mūsu labāko totalizatoru apkopojums, kurā sniedzam visu nepieciešamo informāciju, kas atvieglos izvēles veikšanu. Jauno spēlētāju interesēs noteikti, pirmkārt, ir jābūt tam, lai izvēlētajam totalizatoram ir vietējā licence, kas apliecina, ka tas ir pilnīgi drošs un godīgs. Nekāda vaina nav arī lielai daļai Latvijā nelicencētiem totalizatoriem, taču to izmantošana būs apgrūtinoša vai pat neiespējama un var radīt nepatīkamas sekas. Cita spēlētājus piesaistoša iespēja ir dažādi reģistrācijas bonusi, kuri atvieglo neveiklo likmju veikšanas sākumu. Pārsvarā tie ir bezriska likmju formā, kas nozīmē, ka zaudējuma gadījumā veiktās likmes summa tiks atmaksāta. Ja izvēlies totalizatoru, balstoties uz piedāvātajiem bonusiem, noteikti iepazīsties un salīdzini to noteikumus. Tāpat izvēlē vērts ņemt vērā sporta likmju klāstu, iemaksu/izmaksu ātrumu, to piedāvātos veidus un kvalitāti, klientu servisa sniegtās iespējas utt. Plašāku informāciju par totalizatoriem meklē mūsu apskatos.

Vai man izmantot vairākus totalizatorus?

Sākumposmā, visticamāk, ka nē, bet laika gaitā tas pat ir vēlams. Tam ir vairāki iemesli.
Piedāvājuma atšķirības – lai gan savā būtībā totalizatori piedāvā vienu un to pašu, veikt sporta likmes, atšķirības, kā zināms, ir dažādās būtīskās niancēs. Koeficienti, bonusi, piedāvātās likmes utt. Kāpēc gan to neizmantot pilnībā?
Tehniskās problēmas – Lai gan totalizatori ar spēcīgiem serveriem nodrošina to, ka darbība būs lieliska 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā, laiku pa laikam gadās dažādas ķibeles. Iedomājies, ja tev ir veicama svarīga likme, bet to nevari uzlikt pēkšņu problēmu dēļ.
Līdzekļu pārvadība – Daudziem spēlētājiem ir tendence sadalīt savus līdzekļus starp vairākiem totalizatoriem. Drošība, vēlme izmantot augstāk minēto piedāvājumu atšķirību, iemesli ir dažādi. Ja tavi līdzekļi ir ļoti nelieli un ierobežoti, tad droši vien, ka tomēr labāk ir ar tiem rīkoties viena konta ietvaros.

Vai totalizatorus var spēlēt arī viedierīcēs?

Protams. Statistika liecina, ka arvien vairāk spēlētāju savas likmes veic tieši ar viedtālruņu vai planšentdatoru palīdzību, brīžiem tiem kļūstot arī par vadošo metodi. To saprot arī operatori, kuri dara visu iespējamo, lai maksimāli pielāgotu savu piedāvājumu arī viedierīcēm. Lielākoties tiem tas arī ļoti labi sanāk, padarot likmju veikšanu maksimāli ērtu, kas pat liek aizmirst par datora versiju. Vai tam ir nepieciešama aplikācija? Nē, pārsvarā totalizatori mobilās versijas padara lietojamas pārlūkā. Ir gadījumi, kad tiek piedāvātas arī aplikācijas, tomēr tās diži neatšķiras no pielāgotajām interneta pārlūka versijām. Savas likmes vari veikt jebkurā brīdi, neatkarīgi no atrašanās vietas – mājās, darbā, ceļojumā, galvenais, lai ir pieejams stabils un drošs interneta pieslēgums. Pastāv arī iespēja, ka totalizators izveido īpašu piedāvājumu tieši mobilās versijas lietotājiem, kas pieredzi padara vēl patīkamāku.

Kā rīkoties dažādu problēmu gadījumā?

Ja totalizators nav izmaksājis tavu laimēto likmi, tev rodas problēmas reģistrācijas procesā vai jautājumus jorprojām rada dažādas pamatlietas, satraukumam nav pamata. Tu neesi ne pirmais, ne pēdējais, kam tā notiek, tāpēc totalizators tev ir gatavs palīdzēt jebkurā situācijā. Labākie totalizatori ir izstrādājuši kvalitatīvu klientu servisu, kurā apmācīti un profesionāli speciālisti sniegs atbildes/risinājumus dažādās ar totalizatoriem saistītās jomās. Populārākais saziņas veids ir live čats, kurš ir viegli pieejams un tajā atbildes pārsvarā tiks sniegtas pēc iespējas ātrāk. Tāpat risinājumus var meklēt telefoniski vai ar epasta starpniecību. Lieliska iespēja ir arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļa, kurā apkopti visi svarīgākie termini un cita nepieciešamā informācija. Dažādās vietnēs to kvalitāte var atšķirties, taču pārsvarā ir redzams, ka totalizators ir veltījis laiku, lai spēlētājam būtu pēc iespējas lielāka skaidrība par notiekošo.

Mārcis Ziemelis

Mārcis Ziemelis

📑 Autors, ar vislielāko darba pieredzi 🌍 Žurnālistikas pasniedzējs ar 3 gadu pieredzi ārzemēs 📝 Kazino kritiķis

Mārcis ir Totalizatori.com autors ar vislielāko darba pieredzi. Viņam nav grūti atpazīt un atrast uzticamākos informācijas avotus vai izdevīgākos kazino piedāvājumus. Mārcis ļoti īsi un kodolīgi pasniedz visu nepieciešamo informāciju lasītājam. Vari būt pārliecināts, ka Mārča rakstos atrodamā informācija nāk no uzticamiem un pārbaudītiem avotiem.

Par Mārcis Ziemelis
42 raksti

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!