Pēdējā atjaunošana: 01.12.2022 10:06

Kopsavilkums

Bonusi
5 / 5
5 / 5
Lojalitātes programma
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
5 / 5
5 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Live likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
4 / 5
4 / 5
Iemaksa/izmaksa
5 / 5
5 / 5
Drošība
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss (3+2) x €10 likmes bez riska
⏳ Izmaksas laiks 3-5 dienas
💸 Minimālā iemaksa €5
💳 Iemaksas metodes Swedbank , Visa , Mastercard , Trustly
💶 Izmaksas metodes Swedbank , Visa , Mastercard , Trustly
💰 Izmaksas limits Nav noteikts
📝 Licence A-67; TI-04
🧭 Dibināšanas gads 2012
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu , Krievu , Angļu
📩 Klientu atbalsts info@williamhill.lv , +371 20005811 , Live čats , BUJ sadaļa
📜 Īpašnieks William Hill Latvia SIA
⚽Sporta likmju veidi Live likmes , Hokejs , Futbols , Basketbols , Teniss , MMA , eSports
 • Lojalitātes programma
 • Ātras izmaksas
 • 11.lv TV
 • Pieejams tikai Latvijas rezidentiem
 • Klientu atbalsts nav pieejams ārpus darba laika

Sporta totalizators 11lv

11.lv totalizatora darbība tiek nodrošināta ar pašiem savu iekšējo bukmeikeru komandu. Tas ļauj 11.lv piedāvāt plašu vietējo notikumu klāstu, kā arī dažādas īpašās likmes, piemēram, uz Latvijas politiskajām norisēm, dažādiem TV šoviem un citiem notikumiem.

Kā Latvijai unikāla tiek piedāvāta arī iespēja klientiem lūgt bukmeikeriem izlikt koeficientus uz pašu izdomātām likmēm. Tas iespējams, ierosinājumus rakstot sociālajos medijos un izmantojot hashtag #manalikme.

Kopš novembra 11.lv piedāvā jaunu totalizatora versiju, kas ir ātrāka, gudrāka un mobilajām ierīcēm draudzīgāka.

11.lv Bonusi

11 lv totalizatora logo
#ManaLikme
11 lv totalizatora logo
3×11€ Bezriska likme
11 lv totalizatora logo
Cashout
Droša totalizatora ikona

Vai 11.lv ir drošs totalizators?

11.lv ir drošs totalizators. Tam ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence. Licences numurs A-67; TI-04.

11.lv akcijas un piedāvājumi

5 / 5

Viens viens regulāri iepriecina savus klientus ar dažādiem totalizatora bonusiem, it īpaši lielāku sporta notikumu laikā (PK futbolā, PČ hokejā, utml.).

Jau reģistrējoties jaunajiem klientiem ir iespēja saņemt īpašu dāvanu – 3×11€ bezriska likmes. Lai izmantotu piedāvājumu, veicot pirmo iemaksu jāievada 11.lv bonusa kods BL11. Attiecīgi spēlētājs var veikt trīs likmes 11 eiro vērtībā (kopā 33 eiro) bez jebkāda zaudējuma riska. Ja veiktā likme gūst panākumu, saņemts tiek viss laimests, ja zaudē, veiktās likmes summa tiek atgriezta.

11lv reģistrācijas bonuss

Ļoti svarīgi ir ņemt vērā bonusa noteikumus – bezriska likmes var saņemt 30 dienu laikā kopš reģistrācijas, minimālajam koeficientam ir jābūt 1.50, kā arī likmes kartiņā iekļaujama tikai viena live vai pirmsspēles prognoze.

Bezriska likmes ir arī biežāk piedāvātie 11.lv bonusi pastāvīgajiem klientiem. Piemēram, katru svētdienu totalizators piedāvā izmantot 5 eiro bezriska likmi uz agro Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēli, iepriekš veicot 20 eiro iemaksu. Norādāmais 11.lv bonusa kods ir NBATV.

Tāpat viens viens nodrošina arī klientu lojalitātes programmu, kurā var krāt punktus par veiktajām likmēm un apmainīt tos pret naudas atmaksu vai citām balvām, ko sniedz īpašie 11.lv piedāvājumi. Par vienkāršo likmi (viens notikums, min.koef. 1.5) 1 eiro vērtībā spēlētājs saņem vienu punktu, savukārt tādas pašas vērtības likme ar desmit prognozēm kartiņā saņem 10 punktus.

Lojalitātes programma

5 / 5

Viena no būtiskākajām 11.lv priekšrocībām ir klientiem pieejamā lojalitātes programma. Tās ietvaros ikviena likme (virs koeficienta 1.50) palīdz spēlētājam krāt punktus, kurus vēlāk iespējams apmainīt pret īstu naudu.

Papildus šai automātiskajai sistēmai, 11.lv aktīvākajiem un lielāko likmju veicējiem piedāvā iespēju iegūt savā īpašumā arī iPhone X vai dažādus ceļojumus. Lojalitātes programmas ietvaros spēlētāji virzās uz priekšu pa līmeņiem. Pirmie 150 punkti tiek saņemti par reģistrēšanos. Vēl 200 vai 500 punktus iespējams saņemt par pirmās iemaksas veikšanu. Pēc tam punkti tiek krāti par katru likmi kazino un totalizatorā, neatkarīgi no tā vai likme laimējusi vai zaudējusi.

11lv lojalitātes programma

Atkarībā no spēlētāja lojalitātes statusa aug par katru pārvarēto līmeni saņemtais naudas daudzums!

 • Bronze: 5 EUR
 • Silver: 6 EUR
 • Gold: 7 EUR
 • Platinum: 8 EUR
 • Diamond: 9 EUR
 • Black: 11 EUR

Atkšķirībā no daudziem citiem online sporta totalizatoriem, viens viens lojalitātes programmās, spēlētājam nespēlējot, lojalitātes līmeņi netiek zaudēti.

Koeficienti

5 / 5

Kā jau minējām, 11.lv ir vieni no lielākajiem koeficientiem Latvijas tirgū, tāpēc noteikti, meklējot labāko vērtību savām likmēm, ir vērts šo totalizatoru iekļaut tajā, kuros pārbaudiet izdevīgākos koeficientus pirms likmes veikšanas.

Sporta likmes

5 / 5

11.lv piedāvājumi sporta likmēs neliks vilties nevienam kaislīgam spēlētājam. Katru dienu totalizators nodrošina iespēju veikt populārākās sporta likmes gan uz lielākajiem un populārākajiem (futbols, hokejs, basketbols), gan arī dažādiem nišas sporta veidiem (piem. florbols, regbijs vai esports).

Piedāvātie sporta veidi/līgas ir izkārtoti mājaslapas augšā, taču specifisku vēlmju atrašanai var izmantot arī meklētāju. Izvēloties notikumu, spēlētājam sākumā redzamas populārākās likmes, tālāk tās arī sakārtotas pa veidiem (vārtu likmes utml.). Jāatzīmē, ka 11.lv izliktie koeficienti ir vieni no augstākajiem Latvijas tirgū.

Protams, papildus sporta notikumiem iespējams arī veikt dažādas likmes izklaidē un politikā, piemēram, kurš iegūs labāka aktiera balvu Oskara ceremonijā. Tāpat viens viens piedāvā arī #Manalikme opciju, kurā spēlētāji var ieteikt savas īpašās likmes.

Noderīgu informāciju var iegūt sadaļā 11TV, kurā bukmeikeri vai sporta veidu eksperti regulāri apspriež karstākās aktualitātes. Piemēram, pārdomās par basketbola notikumiem dalās plaši pazīstamais Valdis Valters.

Live likmes

5 / 5

Live likmes, tāpat kā pirmsspēles likmes, 11.lv totalizatoram tiek iegādātas no Betradar, kas ir lielākais koeficientu agregators pasaulē un palīdz nodrošināt plašu noklāto sporta veidu, līgu un turnīru sarakstu.

11lv live likmes

Klientu atbalsts

4.5 / 5

Risināt problēmas vai gūt atbildes uz interesējošajiem jautājumiem (piem., 11.lv piedāvājumi) 11.lv iespējams ar live čata, epasta vai tālruņa starpniecību. Tajos apmācīti un pieredzējuši speciālisti centīsies sniegt ātras, precīzas un godīgas atbildes visās situācijās.

Operatīvākā saziņa būs čatā, kura darba laiks katru dienu ir no 09:00-23:59, savukārt uz zvaniem tiks atbildēts katru darbadienu no 09:00-17:00.

Palīdzību var sniegt arī biežāk uzdodo jautājumu sadaļa (BUJ), kurā apkopota visa svarīgākā informācija.

Iemaksa/izmaksa

5 / 5

Iemaksa

Iemaksu metodes Banka Iemaksas laiks Minimālā iemaksa
Ātrais bankas pārskaitījums (banklink) Swedbank, Citadele, SEB Nekavējoties €10
Bankas karte VISA, Mastercard Nekavējoties €10

Izmaksa

Izmaksas metodes Izmaksas laiks Banka
Bankas pārskaitījums 1 stundas laikā Swedbank, Citadele, SEB

Totalizatorā iespējams veikt iemaksas ar trīs drošu metožu palīdzību – kredītkartes, ātrais internetbankas pārskaitījums un bankas pārskaitījums. Minimālā un maksimālā iemaksas summa visām metodēm ir vienāda – 10 eiro un 7500 eiro.

Savukārt izmaksas veicamas tikai uz norādīto bankas kontu, turklāt tam jābūt klienta personīgajam kontam. Pieprasītās izmaksas (min. 10 eiro) laika posmā no 09:00-23:59 tiek apstrādātas stundas laikā.

Drošība

5 / 5

Viens viens drošību apliecina iegūtā Latvijas Republikas Azartspēļu un Izložu uzraudzības inspekcijas licence, kā arī starptautiskās testēšanas aģentūras “Quinel” sertifikācija. Atbilstoši likuma prasībām klientu dati tiek glabāti Latvijas Datu valsts inspekcijā reģistrētā datu bāzē.

Atbildīga spēle

5 / 5

Papildus limitiem, kuru uzstādīšanu Latvijas totalizatoriem nosaka likums, 11 lv kā viens no retajiem bukmeikeru kantoriem klientiem piedāvā arī papildus limitu izveides iespējas, kas ļaus pasargāt sevi no iespējamām azartspēļu atkarības izraisītām sekām. Dodieties uz Mans konts > Limiti, kur varēsiet noteikt sev dažādus spēles apmēra ierobežojumus. Šeit savu spēli varēs ierobežot gan ar maksimālās likmju summas sesijā apmēru, likmju summas un zaudējumu limitu (24h, nedēļā, mēnesī), iemaksāto summu limitu (24h, nedēļā, mēnesī) vai maksimālās likmes limitu.

Neatkarīgi no spēlētāja pieredzes, mēs iesakām šo iespēju izmantot, lai emociju vai vājumā brīdi lieki neriskētu ar savu bankroll.

Avoti

 • Licences regulators: IAUI
 • Lietošanas nosacījumi: 11.lv

Vai Tev ir sūdzības, radušās neskaidrības, vai vienkārši ir kādi jautājumi par šo totalizatoru? Sazinies ar mums!

Atsauksmes

Šprotes ikona
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Šprotes ikona Gundars
0 / 5
Ātras izmaksas
Viss patika
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kopsavilkums

11.lv totalizators ir viens no jaunākajiem Latvijā licencētajiem interneta sporta totalizatoriem. Ienākot Latvijas tirgū, viensviens sevi pieteica kā augstāko koeficientu līderi starp Latvijā licencētajiem bukmeikeriem. Šo latiņu uzņēmums notur arī šodien. Kā otrs būtiskākais pluss noteikti jāmin 11 lv apņemšanās veikt klientu laimestu izmaksas 1 stundas laikā.

Eksperta vērtējums

Pieredzējis sporta žurnālists
Sporta likmju entuziasts
Tenisa analītiķis
Jānis Totalizatori.com komandai pievienojās nesen, taču ir lielisks piemērs tam, cik daudz ir iespējams apgūt un uzzināt, ja pašam ir vēlme to darīt. Prasmes un zināšanas, kuras ieguvis strādājot par sporta žurnālistu, Jānim lieliski noder, lai veidotu apskatus par dažādiem sporta totalizatoriem un sporta likmēm.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Tam ir vairāki iemesli, taču vispirms jāmin reģistrācijas bonuss. 11.lv jaunajiem klientiem pēc reģistrēšanās un pirmās iemaksas veikšanas piešķir trīs bezriska likmes 11 eiro vērtībā katru, kas nozīmē, ka zaudējuma gadījumā likmes summa tiks atmaksāta. Tāpat jāizceļ arī ātrās izmaksas, kas vienas no ātrākajām starp visiem operatoriem. 11.lv tās veic stundas laikā. Totalizatoram ir arī īpaši pielāgota mobilā aplikācija un ērta datoru versija, kas ļauj veikt likmes ātri un bez liekas aizķeršanās. Koficienti totalizatorā ir ļoti konkurēt spējīgi un uzskatāmi kā vieni no augstākajiem Latvijā.

 • 11.lv sniedz lielisku iespēju spēlētājiem pašiem paplašināt piedāvājuma klāstu ar īpašām likmēm. Tās var piedāvāt sociālajos tīklos ar mirkļbirku Mana Likme. Attiecīgi tad totalizators izvērtē piedāvāto un ja tas ir atbilstošs, izliek likmi, kura atrodama 11.lv speciālās->Mana Likme sadaļā. Piemēram viena no likmēm ir par to, kas notiks ātrāk – Lebrons Džeimss visu laiku rezultatīvāko NBA spēlētāju sarakstā apsteigs Karīmu Abduldžabāru, vai Aleksandrs Ovečkins NHL visu laiku rezultatīvāko spēlētāju sarakstā apsteigs Veinu Grecki.

 • Līdzīgi kā citi totalizatori, arī 11.lv piedāvā īpašu lojalitātes programmu. Veicot likmes spēlētājs krāj punktus, kuri apmaināmi pret naudas atmaksu. Par viena eiro vienkāršo likmi spēlētājam tiek piešķirts viens punkts, attiecīgi, piemēram desmitkāršā likme 10 eiro vērtībā dos 100 punktus. Tāpat regulāri tiek veidotas dažādas īpašās akcijas, kurās var iegūt ceļojumu, naudas un citas balvas. Piemēram, akcijā Spēlē Karaliski, atpūties karaliski, iespējams iegūt ceļojumu uz Āziju (Bali, Taizeme, Vjetnama), 20-500 eiro naudas balvas, skrejriteni un viedpulksteni. Protams, balvu iegūšana prasa ļoti aktīvu spēli.

 • Lielisks palīgs likmju veikšanā var būt 11TV video saturs, kas ar augstu regularitāti dažādos veidos apskata aktualitātes sporta notikumos Latvijā un pasaulē. Futbols, basketbols, hokejs, UFC vai pat beisbols – ieteikumi, analīze utt. Tas viss sadaļā 11TV.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.