Pēdējā atjaunošana: 19.05.2022 07:35

Kopvērtējums

Reģistrācijas bonuss
5 / 5
5 / 5
Bonusi un piedāvājumi esošajiem klientiem
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Live likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5
Maksājumu metodes un apstrādes laiks
4 / 5
4 / 5
Drošība
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 100% bonuss līdz 100€
⏳ Izmaksas laiks 1 darba diena
💸 Minimālā iemaksa €5
💳 Iemaksas metodes Swedbank SEB Citadele Luminor Mastercard VISA
💶 Izmaksas metodes Swedbank SEB Citadele Luminor Mastercard VISA
💰 Izmaksas limits 25000 EUR
📝 Licence A-52; TI-08
🧭 Dibināšanas gads 1993
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu Angļu Krievu
📩 Klientu atbalsts [email protected] Live čats +37129229692 BUJ sadaļa
📜 Īpašnieks SIA “Furors”
⚽Sporta likmju veidi Live Futbols Basketbols Hokejs Teniss eSports Volejbols MMA

Bonusi

Totalizatora Klondaika logo
10€ live likme bez riska katru nedēļu
Totalizatora Klondaika logo
10€ live likme bez riska UEFA kausos
Totalizatora Klondaika logo
10€ naudas atmaksa virslīgā
Totalizatora Klondaika logo
Palielināti koeficienti
Totalizatora Klondaika logo
Winners Club
Drošs online totalizators

Vai Klondaika ir drošs totalizators?

Klondaika ir drošs totalizators. Tam ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – A-52; TI-08.

Reģistrācijas bonuss

5 / 5

“Totalizatora starta komplekts jaudīgiem cilvēkiem, “ tā savu jauno klientu reģistrācijas bonusu dēvē Klondaika totalizators. Starta komplektā ietilps divi reģistrācijas bonusi. Pirmais no tiem ir 20 eiro bezriska pirmajai likmei. Pēc pirmās iemaksas veikšanas spēlētāja kontā būs automātiski pieejama bezriska likme pirmajai sporta likmei ar ne lielāku koeficientu kā 5.0. Ja veiktā likme zaudē, spēlētājs atgūst to atpakaļ. 

Otrs bonuss ir 100% iemaksas bonuss vērtībā līdz 100 eiro. Lai aktivizētu bonusu, pēc pirmās iemaksas veikšanas spēlētājam ir jādodas uz sadaļu “Mani bonusi”, kur jāizvēlas un jāaktivizē bonuss Sports – Naudas atmaksa. Lai iegūtu 100% naudas atmaksu savā kontā, spēlētājam septiņu dienu laikā iemaksas summa jāapgroza sporta likmēs 10 reizes un mininālais koeficients nedrīkst būt zemāks par 1.50. 

Bonusi un piedāvājumi esošajiem klientiem

5 / 5

Klondaika sporta totalizators plašā klāstā sniedz arī īpašos piedāvājumus esošajiem klientiem. Piemēram, Eirolīgas sezonas laikā katru nedēļu iespējams iegūt 10 eiro live likmi bezriska, veicot kombinētās likmes ar vismaz 3.00 koeficientu 50 eiro apmērā. Kopsumā sezonas laikā spēlētājs var iegūt bezriska live likmes 240 eiro vērtībā. Uz dažādiem sporta notikumiem iespējams iegūt arī naudas atmaksu. 

Īpašs piedāvājums klondaika.lv klientiem ir Combo Boost, kas dod iespēju palielināt koeficientus kombinētajām likmēm, tādējādi potenciāli gūstot papildu peļņu. Kombinētā likme uz diviem notikumiem (min. koeficients 1.30) sniedz 2% papildu laimestu, savukārt 10 notikumu kombinētā likme sniedz pat 35% papildu laimestu. Maksimālais notikumu skaits piedāvājumā ir 22+, kas sniedz 100% papildu laimestu. 

Tāpat Klondaika totalizators piedāvā arī “Cash Out” iespēju, kas ļauj izmaksāt laimestu pirms notikuma beigām. 

Koeficienti

4.5 / 5

Klondaika online tiek izmantoti decimāldaļu koeficienti, kas ir klasiskais formāts visos Latvijas totalizatoros. Totalizatora koeficienti ir samērā augsti un konkurētspējīgi un tajos iespējams atrast arī vērtību. 

Sporta likmes

5 / 5

Klondaika totalizatorā iespējams veikt sporta likmes vairāk nekā 25 sporta veidos, kas piedāvā plašu notikumu klāstu. To starpā ir gan populārākie sporta veidi, kā piemēram, futbols, hokejs, basketbols un teniss, gan arī dažādi nišas sporta veidi, piemēram, beisbols vai regbijs. 

Populārākos sporta veidos nodrošināts visu augstākā līmeņa notikumu piedāvājums. Hokejā iespējams veikt likmes uz Nacionālo hokeja līgu, Kontinentālo hokeja līgu, dažādiem nacionālajiem čempionātiem, piemēram, Čehijā, Zviedrijā un Šveicē, kā arī, protams, pavasarī notiekošo pasaules čempionātu hokejā. 

Futbolā Klondaika sniedz iespējami plašāko piedāvājumu – UEFA Čempionu līga, TOP 5 pasaules futbola līgas un citu valstu nacionālie čempionāti, tāpat arī četrgades karstākie notikumi Pasaules kauss futbolā un Eiropas čempionāts. 

Basketbolā iespējams veikt likmes uz Eiropas un pasaules populārākajiem nacionālajiem čempionātiem, kā arī ULEB Eirolīgu un citiem turnīriem. Teniss pieejamas gan augstākā līmeņa notikumi WTA un ATP tūrēs, gan arī zemāka līmeņa notikumi. 

Paralēli standarta sporta notikumiem iespējams veikt arī Esporta likmes. Esportā pieejamas likmes uz tādām datorspēlēm kā CS:GO, League of Legends, DOTA 2 un citām. 

Live likmes

5 / 5

Lielai daļai sporta notikumu pieejamas arī live likmes, kas ļauj tos prognozēt reāllaikā. Salīdzot ar parastajām pirmsspēles likmēm, live likmēs notiek koeficientu svārtības atkarībā no notikumiem laukumā. Live likmēs pieejams gandrīz identisks likmju veidu klāsts kā pirmsspēles likmēs. Klondaika online live likmēs ļauj sekot reāllaika notikumu attīstībai vizuālajā formātā, kur iespējams redzēt pozicionējumu un citus laukuma notikumus. 

Klientu atbalsts

5 / 5

Klondaika sporta totalizators piedāvā klientu servisu, kas darbojas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Jautājumus par reģistrēšanos, verifikāciju, maksājumiem, sporta likmēm un citām tēmām iespējams uzdot trīs dažādos kanālos. Galvenais no tiem ir online čats, kas atrodams lapas augšējā labajā stūrī. Online čatā klientu atbalsta servisa speciālisti atbildi operatīvi un sniegtā palīdzība ir kvalitatīva un efektīga. Tāpat iespējams sazināties arī epastā ([email protected]), kā arī telefoniski (+371 29229692), ja radušās ārkārtējas problēmas. 

Sadaļā “Palīdzība 24/7’ atrodama arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļa, kur atrodama nepieciešamā informācija par dažādām svarīgām tēmām, piemēram, maksājumiem vai totalizatora likmēm. 

Maksājumu metodes un apstrādes laiks

4 / 5

Iemaksas Klondaika online kontā iespējamas ar SEB, Swedbank, Citadele un Luminor banku, kā arī maksājumu karšu (Visa, Mastercard) starpniecību. Vienā reizē minimālā iemaksas summa ir pieci eiro, savukārt maksimālā 5000 eiro. Veiktās iemaksas spēlētāja kontā nonāk nekavējoties. Ja iemaksa veikta ar iepriekš neizmantotu maksājumu karti, to nepieciešams verificēt. 

Laimesta izmaksas tiek apstrādātas katru dienu, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas laika posmā no 10:00 līdz 22:00. Darbadienās izmaksas tiek apstrādātas reizi divās stundās, savukārt brīvdienās reizi četrās stundās. Izmaksas uz Swedbank, SEB un Citadele kontiem pēc to apstrādes spēlētāja bankas kontā nonāk nekavējoties, savukārt uz citām bankām var aizņemt līdz pat vienu dienu. 

Drošība

5 / 5

Savā darbībā Klondaika.lv izmanto programmatūru, kuras drošību un godīgumu, saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanas prasībām, sertificējusi starptautiskā testēšanas laboratorija “NMi Gaming”. Visi saņemtie un nosūtītie dati tiek kodēti, izmantojot SSL šifrēšanu.

Lapas drošību apstiprina arī iegūtā regulatora licence, kas liek tam strādāt saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanas prasībām. Arī spēlētāju dati tiek glabāti atbilstoši visām likuma prasībām. 

Atbildīga spēle

5 / 5

Lai nodrošinātu atbildīgas spēles principu ievērošanu, Klondaika saviem spēlētājiem piedāvā uzstādīt dažāda veida limitus, kas pasargās no nevajadzīgiem riskiem. 

Klondaika izšķir divu veidu limitus – iemaksas un likmes. Iemaksas limitu klāstā ir maksimālās iemaksas summas limits dienā, nedēļā un mēnesī, maksimālā vienas iemaksas summa, kā arī iemaksu skaits dienā, nedēļā un mēnesī. 

Savukārt limitu klāstā ir maksimālais apgrozījums, maksimālie zaudējumi, maksimālais likmju skaits dienā, nedēļā un mēnesī,  kā arī maksimālā totalizatora likme. 

Sadaļā atbildība spēle ir pieejams paštests, kas ļauj saprast riska līmeni, ieteikumi atbildīgas spēles veicināšanā un palīdzības iespējas nepieciešamības gadījumā. 

Avoti

Vai Tev ir sūdzības, radušās neskaidrības vai vienkārši ir kādi jautājumi par šo totalizatoru? Sazinies ar mums!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Jaunajiem klientiem Klondaika piedāvā divus reģistrācijas bonusus. Sporta likmju starta komplektā ir iekļauta 20 eiro bezriska likme un 100% naudas atmaksas bonuss summai līdz 100 eiro. 

 • Lai veiktu iemaksu un spēlētu totalizatoru, spēlētājam nepieciešams veikt identitātes verificēšanu. Klondaika.lv tas izdarāms vairakos veidos – verifikācija ar Smart ID, testa iemaksas veikšana ar kādu no pieejamajām maksājumu metodēm, pašportrets+ID kartes vai pases fotogrāfija vai ar automātisko dokumentu apstrādes rīku “ZignSec”. 

 • Papilus klasiskajiem sporta veidiem klondaika piedāvā esporta likmes dažādās disciplīnās – CS:GO, League of Legends (LoL), DOTA 2, Call of Duty un citās. Esporta likmes meklējamas totalizatora sadaļā “Esports”. 

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
Vēl nav nevienas atsauksmes.
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

Klondaika totalizators ir dibināts 2018. gadā un tajā pieejamas likmes un visdažādākajiem sporta notikumiem. Tā īpašnieks ir SIA “Furors”, kam azartspēļu jomā ir vairāk nekā 25 gadu pieredze. 

Eksperta vērtējums

Totalizatori.com autors ar vislielāko pieredzi azartspēļu industrijā
Galvenais redaktors
Sporta totalizatoru analītiķis
Jānis strādā azartspēļu nozarē 20 gadus un ir pārstāvējis dažādas pozīcijas. Šobrīd Jānis ir galvenais Totalizatori.com satura redaktors. Viņš zina, kāda informācija ir nepieciešama lasītājam un kā to vislabāk pasniegt. Tā kā viņa ikdiena ir saistīta ar dažādu apskatu veidošanu, Jānis spēs konsultēt jautājumos, kas saistīti ar dažādiem Latvijā licencētiem totalizatoriem un ne tikai.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs drošībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.