Pēdējā atjaunošana: 11.04.2023 09:41

Kopvērtējums

Totalizatora bonusi
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
Live likmes
5 / 5
5 / 5
Klientu atbalsts
5 / 5
5 / 5
Maksājumu metodes un apstrādes laiks
4 / 5
4 / 5
Drošība
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

🎁 Iepazīšanās bonuss 120€ bezriska likmēs
⏳ Izmaksas laiks 1 darba diena
💸 Minimālā iemaksa €5
💳 Iemaksas metodes Swedbank , SEB , Citadele , Luminor , Mastercard , VISA
💶 Izmaksas metodes Swedbank , SEB , Citadele , Luminor , Mastercard , VISA
💰 Izmaksas limits 25000 EUR
📝 Licence A-52; TI-08
🧭 Dibināšanas gads 1993
💵 Valūta Eiro
🌍 Valodas Latviešu , Angļu , Krievu
📩 Klientu atbalsts support@klondaika.lv , Live čats , +37129229692 , BUJ sadaļa
📜 Īpašnieks SIA “Furors”
⚽Sporta likmju veidi Live , Futbols , Basketbols , Hokejs , Teniss , eSports , Volejbols , MMA

Klondaika Bonusi

Sporta totalizatora Klondaika logo
Live likmes bez riska līdz 60€
Sporta totalizatora Klondaika logo
Klondaika Online Rewards
Droša totalizatora ikona

Vai Klondaika ir drošs totalizators?

Klondaika ir drošs totalizators. Tam ir Latvijas Republikas Izložu un Azartspēļu inspekcijas licence. Licences numurs – A-52; TI-08.

Klondaika akcijas un piedāvājumi

5 / 5

Kādi ir Klondaika vietnē piedāvātie bonusi? Daudz un dažādi! Un esam droši – tie neliks jums vilties!

Iepazīšanās bonuss

Totalizatora Klondaika iepazīšanās bonuss ir patiešām dāsns! Kāds tas ir? Līdz pat 150 EUR vērts iepazīšanās komplekts sporta likmēm.

Kā saņemt un aktivizēt iepazīšanās bonusu

Lūdzu, veiciet 3 soļus, lai saņemtu līdz pat 150 EUR vērtu naudas atmaksu.

1. solis

 • Reģistrējieties Klondaika totalizatorā
 • Neaizmirstiet reģistrācijas laikā ievadīt nepieciešamo bonusa kodu, kas ir – SPORTS150
 • Uzlieciet vienkāršo vai kombinēto likmi (maksimālais likmes koeficients ir 5.0)
 • Ja jūsu likme zaudēs, tad saņemsiet 100% naudas atmaksu līdz pat 10 EUR.

2. solis

 • Kad būsiet izpildījis pirmo soli, jūs kvalificēsieties nākamajam posmam
 • Uzlieciet 3 vienkāršās vai kombinētās likmes
 • Ja šīs likmes zaudēs, tad jūs saņemsiet 66.66% naudas atmaksu līdz pat 40 EUR.

3. solis

 • Kad otrs solis būs pabeigts, jūs kvalificēsieties pēdējam posmam
 • Jums būs jāuzliek piecas jebkādas likmes (bez koeficientu limitiem)
 • Ja šīs likmes zaudēs, tad jūs saņemsiet 33.33% naudas atmaksu līdz pat 100 EUR apmērā no visiem likmju kopējiem zaudējumiem.

Citi pieejamie bonusi

Ar iepazīšanās bonusu vēl viss neapstājas! Turpiniet likt likmes Klondaika vietnē un saņemiet vēl daudzus citus bonusus!

🎁 Bonuss 💰 Klondaika piedāvājums
Reģistrācijas bonuss 120 EUR bezriska likmēs
Live likmju bonuss Līdz 60 EUR likmēs bez riska
Iknedēļas bonuss 100% naudas atmaksu līdz 10€
Cashback 50% no likmes summas līdz 10€

Koeficienti

4.5 / 5

Klondaika online tiek izmantoti decimāldaļu koeficienti, kas ir klasiskais formāts visos Latvijas totalizatoros. Totalizatora koeficienti ir samērā augsti un konkurētspējīgi un tajos iespējams atrast arī vērtību.

Sporta likmes

5 / 5

Online Totalizators KlondaikaKlondaika totalizatorā iespējams veikt populārākās sporta likmes vairāk nekā 25 sporta veidos, kas piedāvā plašu notikumu klāstu. To starpā ir gan populārākie sporta veidi, kā piemēram, futbols, hokejs, basketbols un teniss, gan arī dažādi nišas sporta veidi, piemēram, beisbols vai regbijs.

Populārākos sporta veidos nodrošināts visu augstākā līmeņa notikumu piedāvājums. Hokejā iespējams veikt likmes uz Nacionālo hokeja līgu, Kontinentālo hokeja līgu, dažādiem nacionālajiem čempionātiem, piemēram, Čehijā, Zviedrijā un Šveicē, kā arī, protams, pavasarī notiekošo pasaules čempionātu hokejā.

Futbolā Klondaika sniedz iespējami plašāko piedāvājumu – UEFA Čempionu līga, TOP 5 pasaules futbola līgas un citu valstu nacionālie čempionāti, tāpat arī četrgades karstākie notikumi Pasaules kauss futbolā un Eiropas čempionāts.

Basketbolā iespējams veikt likmes uz Eiropas un pasaules populārākajiem nacionālajiem čempionātiem, kā arī ULEB Eirolīgu un citiem turnīriem. Teniss pieejamas gan augstākā līmeņa notikumi WTA un ATP tūrēs, gan arī zemāka līmeņa notikumi.

Paralēli standarta sporta notikumiem iespējams veikt arī Esporta likmes. Esportā pieejamas likmes uz tādām datorspēlēm kā CS:GO, League of Legends, DOTA 2 un citām.

⚽️ Sporta veids 🏆 Populārākās līgas/turnīri
Hokejs NHL, AHL, SHL
Futbols UEFA Čempionu Līga, UEFA Nāciju Līga, Euro, Premjerlīga, La Liga, Serie A, Bundeslīga, Ligue 1
Basketbols NBA, NCAA, Pro A, A1, Eiropas Čempionāts
Teniss ATP, WTA, Challenger, ITF Vīrieši, ITF Sievietes
Esports CS:GO, Dota 2, KoG, LoL, Rainbow 6, StarCraft II, Valorant, FIFA, Call of Duty, NBA 2k

Live likmes

5 / 5

Lielai daļai sporta notikumu pieejamas arī live likmes, kas ļauj tos prognozēt reāllaikā. Salīdzot ar parastajām pirmsspēles likmēm, live likmēs notiek koeficientu svārtības atkarībā no notikumiem laukumā. Live likmēs pieejams gandrīz identisks likmju veidu klāsts kā pirmsspēles likmēs. Klondaika online live likmēs ļauj sekot reāllaika notikumu attīstībai vizuālajā formātā, kur iespējams redzēt pozicionējumu un citus laukuma notikumus.

Klientu atbalsts

5 / 5

Klondaika sporta totalizators piedāvā klientu servisu, kas darbojas 24 stundas diennaktī un septiņas dienas nedēļā. Jautājumus par reģistrēšanos, verifikāciju, maksājumiem, sporta likmēm un citām tēmām iespējams uzdot trīs dažādos kanālos. Galvenais no tiem ir online čats, kas atrodams lapas augšējā labajā stūrī. Online čatā klientu atbalsta servisa speciālisti atbildi operatīvi un sniegtā palīdzība ir kvalitatīva un efektīga. Tāpat iespējams sazināties arī epastā (support@klondaika.lv), kā arī telefoniski (+371 29229692), ja radušās ārkārtējas problēmas.

Sadaļā “Palīdzība 24/7’ atrodama arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļa, kur atrodama nepieciešamā informācija par dažādām svarīgām tēmām, piemēram, maksājumiem vai totalizatora likmēm.

Maksājumu metodes un apstrādes laiks

4 / 5

Iemaksas Klondaika online kontā iespējamas ar SEB, Swedbank, Citadele un Luminor banku, kā arī maksājumu karšu (Visa, Mastercard) starpniecību. Vienā reizē minimālā iemaksas summa ir pieci eiro, savukārt maksimālā 5000 eiro. Veiktās iemaksas spēlētāja kontā nonāk nekavējoties. Ja iemaksa veikta ar iepriekš neizmantotu maksājumu karti, to nepieciešams verificēt.

Laimesta izmaksas tiek apstrādātas katru dienu, ieskaitot brīvdienas un svētku dienas laika posmā no 10:00 līdz 22:00. Darbadienās izmaksas tiek apstrādātas reizi divās stundās, savukārt brīvdienās reizi četrās stundās. Izmaksas uz Swedbank, SEB un Citadele kontiem pēc to apstrādes spēlētāja bankas kontā nonāk nekavējoties, savukārt uz citām bankām var aizņemt līdz pat vienu dienu.

Drošība

5 / 5

Savā darbībā Klondaika.lv izmanto programmatūru, kuras drošību un godīgumu, saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanas prasībām, sertificējusi starptautiskā testēšanas laboratorija “NMi Gaming”. Visi saņemtie un nosūtītie dati tiek kodēti, izmantojot SSL šifrēšanu.

Lapas drošību apstiprina arī iegūtā regulatora licence, kas liek tam strādāt saskaņā ar Latvijas valsts likumdošanas prasībām. Arī spēlētāju dati tiek glabāti atbilstoši visām likuma prasībām.

Atbildīga spēle

5 / 5

Lai nodrošinātu atbildīgas spēles principu ievērošanu, Klondaika saviem spēlētājiem piedāvā uzstādīt dažāda veida limitus, kas pasargās no nevajadzīgiem riskiem.

Klondaika izšķir divu veidu limitus – iemaksas un likmes. Iemaksas limitu klāstā ir maksimālās iemaksas summas limits dienā, nedēļā un mēnesī, maksimālā vienas iemaksas summa, kā arī iemaksu skaits dienā, nedēļā un mēnesī.

Savukārt limitu klāstā ir maksimālais apgrozījums, maksimālie zaudējumi, maksimālais likmju skaits dienā, nedēļā un mēnesī, kā arī maksimālā totalizatora likme.

Sadaļā atbildība spēle ir pieejams paštests, kas ļauj saprast riska līmeni, ieteikumi atbildīgas spēles veicināšanā un palīdzības iespējas nepieciešamības gadījumā.

Avoti

 • Licences regulators: IAUI

Vai Tev ir sūdzības, radušās neskaidrības vai vienkārši ir kādi jautājumi par šo totalizatoru? Sazinies ar mums!

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Jaunajiem klientiem Klondaika piedāvā divus reģistrācijas bonusus. Sporta likmju starta komplektā ir iekļauta 20 eiro bezriska likme un 100% naudas atmaksas bonuss summai līdz 100 eiro.

 • Lai veiktu iemaksu un spēlētu totalizatoru, spēlētājam nepieciešams veikt identitātes verificēšanu. Klondaika.lv tas izdarāms vairakos veidos – verifikācija ar Smart ID, testa iemaksas veikšana ar kādu no pieejamajām maksājumu metodēm, pašportrets+ID kartes vai pases fotogrāfija vai ar automātisko dokumentu apstrādes rīku “ZignSec”.

 • Papilus klasiskajiem sporta veidiem klondaika piedāvā esporta likmes dažādās disciplīnās – CS:GO, League of Legends (LoL), DOTA 2, Call of Duty un citās. Esporta likmes meklējamas totalizatora sadaļā “Esports”.

Atsauksmes

Šprotes ikona
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Vēl nav nevienas atsauksmes.
Jūsu atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5

Kopsavilkums

Klondaika totalizators ir dibināts 2018. gadā un tajā pieejamas likmes un visdažādākajiem sporta notikumiem. Tā īpašnieks ir SIA “Furors”, kam azartspēļu jomā ir vairāk nekā 25 gadu pieredze. 

Eksperta vērtējums

Totalizatori.com autors ar vislielāko pieredzi azartspēļu industrijā
Galvenais redaktors
Sporta totalizatoru analītiķis
Jānis strādā azartspēļu nozarē 20 gadus un ir pārstāvējis dažādas pozīcijas. Šobrīd Jānis ir galvenais Totalizatori.com satura redaktors. Viņš zina, kāda informācija ir nepieciešama lasītājam un kā to vislabāk pasniegt. Tā kā viņa ikdiena ir saistīta ar dažādu apskatu veidošanu, Jānis spēs konsultēt jautājumos, kas saistīti ar dažādiem Latvijā licencētiem totalizatoriem un ne tikai.
Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.