Labākie Totalizatori
Privātuma politika

Privātuma politika

Privātuma politika ir dokuments, kurā paskaidrots, kā vietne vai organizācija apkopo, glabā, aizsargā un izmanto tās lietotāju sniegto personisko informāciju. Dokumentā iekļautā informācija ir atkarīga no uzņemuma darbības veida, mājaslapas lietotāju lokācijas, kā arī likumiem, kuri ir jāievēro.  

Kāpēc ir nepieciešama privātuma politika?

Totalizatori.com privātuma politika

Ja apkopojat personīgo informāciju no mājaslapas lietotājiem, saskaņā ar likumu ir jābūt privātuma politikai. Visstingrākajie privātuma likumi pasaulē ir Eiropas Savienībā. Eiropas Savienības vispārīgā datu aizsardzības regula 12., 13. un 14. pantā sniedz detalizētu informāciju attiecībā uz privātuma politiku.

Ja uzņēmums darbojas Eiropā un apstrādā Eiropā dzīvojošo spēlētāju personīgo informāciju, tādā gadījumā ir jāievēro fizisko personu datu apstrādes likums, kas nozīmē, ka privātuma politika būs vienkārši sastopama un pieejama.

Neatkarīgi no tā, kur atrodas uzņēmums, ja darbojās Eiropā vai apstrādā Eiropā esošo lietotāju personīgo informāciju, būs jāievēro GDPR, un tādējādi būs viegli saprotama un viegli pieejama privātuma politika. Ir jānodrošina tas, lai lietotāji sniegtu savu piekrišanu, pirms jebkāda veida personiskās informācijas ievākšanas. Ir jāietver daži ļoti konkrēti elementi, lai konfidencialitātes politika būtu saderīga ar GDPR. Fizisko personu datu apstrādes likums tiek aktīvi īstenots, atšķirībā no dažiem citiem privātuma likumiem, uzņēmumiem, kuri izvēlas to neievērot, ir liela iespēja saņemt milzīgus naudas sodus.

Nepieciešamie personas dati, sākot spēlēt

Uzsākot spēlēt, lietotājam ir jānorāda personīgā informācija privātuma politikas ietvaros. Iepazīties ar nepieciešamo informāciju var interneta vietnes mājaslapā. Dati tiek apkopoti, lai lietotājs varētu izmantot interneta vietni, pieņemot apzinātu lēmumu par to, kādu informāciju spēlētājs vēlas kopīgot ar vietni.

Informācija, kas tiek apkopota var ietvert sevī:

  • Vārdu;
  • Dzimšanas datumu;
  • Adresi (pasta un e-pasta);
  • Maksājumu informāciju (kredītkaršu numurus);
  • Atrašanās vietu (IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu).

Kā informācija tiek izmantota?

Lielākā daļa totalizatoru spēlētāju apzinās, ka no viņiem tiks ievākta personīgā informācija, bet paliek jautājums, ko uzņēmums ar to dara? Apkopotā informācija ir nepieiešama, lai piedāvātu labāku un pielāgotāku pieredzi interneta vietnē. Apkalpojot klientus no Eiropas valstīm, uzņēmumam jānorāda arī datu ievākšanas juridiskais pamats. Lietotāju personīgā informācija ir aizsargāta no nesankcionētas piekļuves. Mēs neizpaužam jūsu personīgo informāciju trešajām pusēm, izņemot privātuma politikā noteiktos gadījumus. Lai aizsargātu jūsu informācijas drošību un apstrādātu to saskaņā ar likumu, visas trešās puses veic drošības pasākumus. Droši varat vērsties datu valsts inspekcijā pēc palīdzības, ja tiek pārkāpti datu aizsardzības noteikumi.

Datu uzglabāšana

Katrā totalizatotorā, kazino un citās interneta vietnēs, lietotājs var iepazīties ar informāciju, kur dati tiek uzglabāti, laika periodu un vai tie tiks pārsūtīti starptautiski (tas varētu būt gadījumā, ja serveri atrodas, piemēram, ārzemēs). Tam, vai šāda informācija ir pieejama mēs pievēršam uzmanību, izvērtējot totalizatoru drošību, un tam būtu jāpievērš uzmanība arī jums. Mēs izmantojam jūsu sniegto informāciju, lai nodrošinātu, personalizētu, uzturētu drošību un uzlabotu jūsu izmantotos pakalpojumus. Kā arī, lai sazinātos ar jums, lai aizsargātu un, lai veiktu ar mūsu darbību saistīto mārketingu un iespējamo trešo pušu reklāmu.

Klientam ir pārredzama informācija, kādam nolūkam apkopotie lietotāja dati tiek ievākti. Lietotnei ir skaidri jānorāda saite uz trešo pušu uzņēmumu attiecīgajām privātuma politikām, gadījumā, ja tiek izmantoti, piemēram, analītikas vai reklāmas pakalpojumi. Mēs saglabāsim personas informāciju tikai tik ilgi, cik tas ir nepieciešams, lai izpildītu juridiskās, grāmatvedības vai likuma prasības. Mūsu apkopotās un glabātās informācijas galvenā izmantošana ir paredzēta, lai sniegtu jums pakalpojumus, kurus pieprasāt un sagaidāt no mums, un uzlabotu jūsu spēļu pieredzi. Kad personiskā informācija nav vairāk nepieciešama, tā tiks iznīcināta, izmantojot apstiprinātu iznīcināšanas metodi, lai nepieļautu nepilnvarotu personu piekļuvi tai.

Saites uz trešo pušu vietnēm

Totalizatori.com vietnē ir norādītas saites uz ārējām trešo pušu totalizatoru vietnēm, kas jūs var ieinteresēt. Ņemiet vērā, ka uz tām neattiecas mūsu konfidencialitātes politika, jums jāapzinās, ka trešo pušu vietnes tiek pārvaldītas neatkarīgi no mums. Mēs nevaram nodrošināt nekādas informācijas aizsardzību, ko sniedzat jebkurai trešās puses vietnei, kurā ir saites uz mūsu vietni vai no tās. Mēs neuzņemamies nekādu atbildību par šādu trešo pušu praksi, darbībām vai politiku.  

Divu faktoru autentifikācija

Paroles kļuva neaizsargātas tajā brīdī, kad studenti atklāja, ka tās var uzlauzt. Mūsdienās ir daudz drošākas alternatīvas par lietotājvārdiem un parolēm, un tomēr tas joprojām ir visizplatītākais lietotāju autentifikācijas veids. Kā mēs visi zinam, paroles ir jāizmanto tāda veida, kuras atcerās tikai pats lietotājs un svešam cilvēkam tās būtu diezgan grūti uzminēt. Paroles izmantošana nav droša, bet tā ir labāka nekā bez aizsardzības.

Ņemot vērā to, ka ne visiem cilvēkiem ir laba atmiņa, parasti paroles tiek uzstādītas ļoti vienkāršas, kuras ir viegli atcerēties un tajā pašā laikā arī uzlaust. Mūsdienās lietotājiem visu ir ērtāk izdarīt tiešsaistē, tāpēc tiek atvērti aizvien vairāk kontu, kas veicina sliktu ieradumu – visās vietnēs lietot vienu un to pašu paroli, lai to neaizmirstu. Hakerim ir nepieciešamas tikai dažas sekundes, lai uzlauztu jūsu paroli, tāpēc, lai kaut kā pasargātu vietnes lietotājus, tie tiek mudināti izmantot augstākas sarežģītības pakāpes paroles un tomēr tas negarantē 100% drošību.

Divufaktoru autentifikācija ir papildu drošības līmenis, kurš tiek izmantots, lai nodrošinātu, ka cilvēks, kurš mēģina piekļūt tiešsaistes kontam, ir tas pats, kurš to ir izveidojis. Kā jau ierasts, no sākuma vietnes lietotājam būs jāievada savs lietotājvārds un parole pēc kā viņam būs jāsniedz vēl cita veida informācija, lai piekļūtu savam kontam. Divufaktoru autentifikācija var būt viena no zemāk norādītajām kategorijām:

  • Kaut kas, ko zināt tikai jūs: kā, piemēram, tas varētu būt personas identifikācijas numurs (PIN), parole vai atbilde uz “slepeno jautājumu”;
  • Kaut kas, kas jums vienmēr ir pa rokai: parasti lietotāja īpašumā ir kaut kas, piemēram, kredītkarte, viedtālrunis;
  • Kaut kas, kas var idenficēt jūs: šī kategorija ir uzlabota un tajā var būt iekļauts, kā piemēram, pirksta nospiedums, sejas vai balss skenēšana.

Izmantojot 2FA, tikai vienu no šīm funkcijām, jūs nodrošinat to, ka pat, ja jūsu parole tiek nozagta vai tālrunis tiek pazaudēts, ir maza iespēja, ka kādam citam būs jūsu otrā faktora informācija. Ja vietne izmanto divufaktoru autentifikāciju, lietotājs var būt pārliecinātāks, ka viņa personīgā informācija ir drošākās rokās un atbloķēt kontu svešām personām ir daudz sarežģītāk.

Mums ir ļoti svarīga visu mūsu apkopoto datu un informācijas drošība. Mēs daram visu iespējamo, lai mūsu apkopotie dati un informācija būtu drošībā. Lai novērstu jūsu informācijas izmantošanu, nejaušu pazaudēšanu, izmainīšanu vai neatļautu piekļuvi, vai izpaušanu, tiek pielietotas privātuma politikas un standarta procedūras.

Vai šī sadaļa Jums palīdzēja atrast to, ko meklējāt?

Šī lapa vēl nav novērtēta - palīdzi pārējiem, daloties ar savu viedokli

Iegriez Laimes Ratu!

Cashback Bonuss
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Bezriska griezieni
Mēģini vēlreiz
T-krekls
Cash Bonuss
Mēģini vēlreiz

Iegriez ratu, lai uzvarētu balvu!

Informācija par bonusu tiks nosūtīta uz tavu e-pastu!