Pēdējā atjaunoÅ”ana: 19.05.2022 07:40

Kopvērtējums

Bonusi
4 / 5
4 / 5
VIP klubs
5 / 5
5 / 5
Iemaksa un izmaksa
5 / 5
5 / 5
Koeficienti
4 / 5
4 / 5
Sporta likmes
5 / 5
5 / 5
DroŔība
5 / 5
5 / 5
Klientu serviss
5 / 5
5 / 5
Atbildīga spēle
5 / 5
5 / 5

Sīkāka informācija

šŸŽ IepazÄ«Å”anās bonuss 50ā‚¬ bezriska sporta likmēs
ā³ Izmaksas laiks 1 darba diena
šŸ’ø Minimālā iemaksa 5ā‚¬
šŸ’³ Iemaksas metodes Visa Mastercard SEB Swedbank Citadele Luminor
šŸ’¶ Izmaksas metodes SEB Swedbank Citadele Luminor
šŸ’° Izmaksas limits Nav
šŸ“ Licence A-64; TI-03
šŸ§­ DibināŔanas gads 2014
šŸ’µ ValÅ«ta Eiro
šŸŒ Valodas LatvieÅ”u Krievu Angļu
šŸ“© Klientu atbalsts [email protected] +371 20200693 Live čats BUJ jautājumu sadaļa
šŸ“œ ÄŖpaÅ”nieks SIA Joker LTD
āš½Sporta likmju veidi Live likmes Futbols Hokejs Teniss Basketbols Handbols eSports MMA
 • VIP lojalitātes programma
 • ÄŖpaŔās likmes arÄ« politikā un mÅ«zikā
 • Klientu atbalsta dienests ir pieejams visu diennakti
 • Maza live spēļu izvēle
 • Mazs bonusu piedāvājums

Totalizatori.com Synottip apskats

Bonusi

synottip totalizatora logo
3×10 EUR bezriska likmes un naudas atmaksa jauniem spēlētājiem
synottip totalizatora logo
50 EUR bezriska sporta likmes
DroŔs online totalizators

Vai Synottip ir droŔs totalizators?

Synottip ir droÅ”s totalizators. Synottip ir izsniegta Izložu un azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licence. Licences numurs A-64; TI-03.

Bonusi

4.5 / 5

Synottip totalizators dod iespēju jaunajiem klientiem izmantot lÄ«dz pat 50 eiro bezriska likmēs. Lai saņemtu tās, veicot pirmo iemaksu nepiecieÅ”ams ievadÄ«t bonusa kodu ā€œsports 50ā€.

Saņemtā summa izmantojama brÄ«vā veidā (piem., 50 eiro vienā likmē vai 5Ɨ10 eiro likmes utml.), tomēr nosacÄ«jumi ir salÄ«dzinoÅ”i stingri. Likmēm jābÅ«t veiktām 24 stundu laikā kopÅ” bonusa iegÅ«Å”anas un savstarpēji nesaistÄ«tām, tāpat maksimālais kupona koeficients ir 4.00 un tam jābÅ«t ar vienkārÅ”u (vienu) pirmsnotikuma vai LIVE likmi. Synottip atsauksmes par Ŕādu bonusu ir salÄ«dzinoÅ”i atŔķirÄ«gas.

Synottip reģistrācijas bonuss

Ikdienā pieejamas klasiskās bezriska likmes un/vai naudas atmaksa uz lielākajiem notikumiem vai līgām.

Tikmēr lojalitātes programmā VIP klubs iespējams sasniegt lÄ«meņus, krājot punktus, attiecÄ«gi tos apmainot pret naudas balvām. Atmaksa diez gan sulÄ«ga 1000 punkti = 10 eiro. Bronzas lÄ«menÄ« par, piemēram, 10 eiro likmi ar 1.51-2.50 koeficientu iespējams iegÅ«t divus punktus. LÄ«meņi mainās mēneÅ”a griezumā un tie ir arÄ« ā€œjānoturā€, sasniedzot noteikto punktu skaitu.

 

VIP klubs

5 / 5

Synottip VIP programmaVeicot likmes totalizatorā vari krāt un punktus un apmainÄ«t tos pret naudu jebkurā brÄ«dÄ«. Programmai četri lÄ«meņi (Bronza, Sudrabs, Zelts un PlatÄ«ns), kuros atŔķiras punktu koeficients par veikto likmi. Piemēram, 10 eiro likme arĀ 1.51 – 2.50 koeficientu Bronzas lÄ«menÄ« dos divus VIP punktus.

LÄ«meņi atjaunojas katru mēnesi – ja vēlies saglabāt iepriekÅ” iegÅ«to lÄ«meni, kontā jābÅ«t noteiktam punktu skaitam. Piemēram, lai saglabātu zelta lÄ«meni, kontā jābÅ«tĀ 3600 punktiem.

Kad vēlies, vari apmainīt iekrātos punktus pret naudu, kuru saņemsi savā spēles kontā. 2000 VIP punkti naudas izteiksmē pielīdzināmi 10 eiro.

Iemaksa un izmaksa

5 / 5
Iemaksas metodes Banka Maksimālā iemaksa
Internetbanka Swedbank, SEB ā‚¬1500
Bankas karte VISA, Mastercard ā‚¬1500
Bankas pārskaitÄ«jums Swedbank, SEB ā‚¬1500

 

Izmakas metodes Banka Minimālā izmaksa Izmaksas laiks
Uz bankas kontu Swedbank, SEB ā‚¬10 LÄ«dz 3 dienām

Iemaksas Synottip totalizators piedāvā veikt ar Ŕādu metožu palÄ«dzÄ«bu ā€“ internetbanku (Swedbank vai SEB), kredÄ«tkarti (VISA, Mastercard), vai bankas pārskaitÄ«jumu. Minimālā iemaksa 10 eiro, maksimālā vienā reizē 1500, diennakts maksimālā summa 8000.

Izmaksa iespējama tikai uz personÄ«go bankas kontu, minimālā summa 10 eiro. Synottip norāda, ka apstrādā maksājumus vairākas reizes dienā, taču transakcija var notikt 1-3 dienu laikā. Realitātē izmaksas uz Swedbank un SEB kontiem nonāks salÄ«dzinoÅ”i operatÄ«vi.

Koeficienti

4 / 5

Lielākoties Synottip piedāvātie koeficienti bÅ«s zemāki nekā spēcÄ«gajiem konkurentiem, tomēr nokārt galvu nav vērts, tÄ«kami koeficienti var bÅ«t aiz katra stÅ«ra. Paspilgtināt sporta likmju veikÅ”anu spēs “Duelis” opcija,Ā kas piedāvā prognozēt notikuma rezultātu starp diviem savstarpēji nesaistÄ«tiem notikumiem, kā arÄ« Superlikme ar Ä«paÅ”i vilinoÅ”u koeficientu.

Sporta likmes

5 / 5

Syottip spēlētājs atradÄ«s sevi interesējoÅ”as sporta likmes visos populārākajos sporta veidos un notikumos, kā arÄ« kaut ko mazliet eksotiskāku, piemēram, Å«dens polo. Tāpat dažādus interesantus piedāvājumus nodroÅ”ina arÄ« Synottip virslÄ«ga handbolā.

Pieejamie sporta veidi/notikumi ierasti izkārtoti sānā, savukārt pirms savu vēlmju izvēles spēlētājs vidÅ« redz ā€œTOP likmesā€, ā€œDienas TOP spēlesā€ un labāko lÄ«gu, piemēram, NHL un KHL sadaļas.

Pavisam noŔķirti dzÄ«vo ā€œlive likmesā€ un bÅ«tisks mÄ«nuss tajās ir notikumu atspoguļojums tikaiTotalizatori.com Synottip atsauksmes teksta veidā, atzÄ«mējot tikai paÅ”u bÅ«tiskāko.

PietiekoÅ”i intriģējoÅ”a ir ā€œDuelisā€ opcija, kas ļauj prognozēt rezultātus starp diviem savstarpēji nesaistÄ«tiem notikumiem. Piemēram, kura komanda gÅ«s vairāk vārtu savā spēlē un tamlÄ«dzÄ«gi.

Tikmēr nepiecieÅ”amÄ«bas gadÄ«jumā izmantot var arÄ« ā€œCash outā€ funkciju, kas var palÄ«dzēt situācijās, kad spēlētājs vēlas izvairÄ«ties no liekiem riskiem. Piemēram, kombinētajā kartÄ«tē realizējuÅ”ies 2 no 3 notikumiem, savukārt pēdējais vēl ir aktÄ«vs, tomēr, teiksim, pirmsspēlēs tendences liecina par negatÄ«vu iznākumu.

ÄŖpaÅ”i jāizceļ mobilās aplikācijas esamÄ«ba (Android, iOS), ko citi LV operatori nepiedāvā. Lielā mērā tā gan dublicē mobilajā versijā pieejamo, tomēr daudziem spēlētājiem parocÄ«gāka varētu Ŕķist tieÅ”i aplikācija. Tajā paŔā laikā tās iegÅ«Å”ana ir diez gan apgrÅ«tinoÅ”a, vismaz Android lietotājiem ā€“ uzreiz aplikāciju veikalā tā nav atrodama, lejuplādējot no mājas lapas prasa dažādu atļauju maiņu, kas prasa vienu skārienu, tomēr palēnina procesu un liek uzdot jautājumus par tās droŔību, ar kuru visticamāk viss ir kārtÄ«bā.

DroŔība

5 / 5

NepiecieÅ”amo Izložu un Azartspēļu uzraudzÄ«bas inspekcijas licenci Synottip ieguva jau 2013.gada augustā ā€“ aptuveni septiņus mēneÅ”us pirms tā parādÄ«Å”anās interneta vidē. NogaidÄ«Å”ana gan, visticamāk, pamatā saistāma ar eiro ievieÅ”anu 2014.gadā.

Datu apmaiņas Å”ifrÄ“Å”ana notiek ar RapidSSL risinājumu palÄ«dzÄ«bu, klientu datu droŔība tiek nodroÅ”ināta pēc likumā noteiktajām prasÄ«bām. Sistēma regulāri tiek pārbaudÄ«ta pēc visaugstākajiem OWASP kritērijiem, kā arÄ« visi tehnoloÄ£iskie resursi tiek glabāti internacionālā datu centrā, kas izmanto vismodernāko tehnoloÄ£iju, lai novērstu datu zaudējuma risku.

Atbildīga spēle

5 / 5

ā€œAzartspēles aizrauj un ir nekaitÄ«gas, ja varat bÅ«t brÄ«vs savās izjÅ«tās un spējat to kontrolēt, tajā paŔā laikā bÄ«stamas un atkarÄ«bu radoÅ”as, ja zaudējat realitātes sajÅ«tu un nespējat laikā pateikt NĒ, ā€œ skaidro Synottip.

Lai nodroÅ”inātu atbildÄ«gu spēli, Synottip totalizators piedāvā uzlikt maksimālo vienas likmes summas limitu un maksimālo kopējo likmju summu 24 stundu periodā.

Klientu serviss

5 / 5

Ar Synottip klientu servisu latvieÅ”u, krievu un angļu valodās iespējams sazināties 24 stundas diennaktÄ«. Iespējamo saziņas veidu klāstā ir čats, tālrunis un E-pasts.

VienkārŔākajiem jautājumiem pieejama pārskatāma Biežāk uzdoto jautājumu (BUJ) sadaļa, kur atrodami, piemēram, likmju veidu skaidrojumi un daudz kas cits.

Avoti

 • Totalizatora regulators: IAUI
 • LietoÅ”anas nosacÄ«jumi:Ā Synottip.lv

Vai Tev ir sūdzības, raduŔās neskaidrības vai vienkārŔi ir kādi jautājumi par Ŕo totalizatoru? Sazinies ar mums!

Atsauksmes

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Novērtējiet totalizatoru un uzrakstiet atsauksmi
Vēl nav nevienas atsauksmes.
JÅ«su atsauksme
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Kas Jums patika?
Kas Jums nepatika?

Kopsavilkums

Synottip totalizators ir pazÄ«stamā zemes kazino zÄ«mola Joker veidots totalizators. Meklē Synottip atsauksmes un Synottip bonusa kods Å”eit! “Joker” azartspēļu jomā ir pārstāvēts ar 61 spēļu zāli – bāru 28 dažādās Latvijas pilsētās. 2013.gadā uzņēmums saņēma nepiecieÅ”amo licenzi interaktÄ«vo azartspēļu organizÄ“Å”anai, taču savu darbÄ«bu sāka 2014.gadā, lÄ«dz ar eiro ievieÅ”anu.

Eksperta vērtējums

Totalizatori.com autors ar vislielāko pieredzi azartspēļu industrijā
Galvenais redaktors
Sporta totalizatoru analītiķis
Jānis strādā azartspēļu nozarē 20 gadus un ir pārstāvējis dažādas pozÄ«cijas. Å obrÄ«d Jānis ir galvenais Totalizatori.com satura redaktors. ViņŔ zina, kāda informācija ir nepiecieÅ”ama lasÄ«tājam un kā to vislabāk pasniegt. Tā kā viņa ikdiena ir saistÄ«ta ar dažādu apskatu veidoÅ”anu, Jānis spēs konsultēt jautājumos, kas saistÄ«ti ar dažādiem Latvijā licencētiem totalizatoriem un ne tikai.

Biežāk uzdotie jautājumi

 • Synottip Latvijas un Čehijas kopuzņēmuma Joker online azarspēļu operators. Azartspēļu publikai Joker pazÄ«stams kā spēļu zāļu uzturētājs, kur paralēli tiek piedāvāti arÄ« sporta likmju bāra Synottip pakalpojumi. Tomēr jau kopÅ” 2014.gada pakalpojumi tiek piedāvāti arÄ« tieÅ”saistē. Jaunie Synottip totalizatora klienti savā Ä«paÅ”umā var saņemt lÄ«dz pat 50 eiro bezriska likmju bonusu. Veicot pirmo iemaksu ar bonusa kodu sports50, spēlētājs 24 stundu laikā var veikt sporta likmes kopumā 50 vai vairāk eiro vērtÄ«bā, zaudējumu gadÄ«jumā saņemot atmaksu lÄ«dz 50 eiro. Katras kartÄ«tes koeficients nedrÄ«kst bÅ«t lielāks par 4.00 un tajā iekļaujams tikai viens notikums. Viena no lielākajām Synottip priekÅ”rocÄ«bām ir klientu atbalsta pieejamÄ«ba 24 stundas diennaktÄ«. Tas nozÄ«mē, ka atbildes vai palÄ«dzÄ«bu dažādas situācijās ar čata, tālruņa vai epasta palÄ«dzÄ«bu var meklēt jebkurā dienas laikā. Tāpat totalizators piedāvā izmantot mobilo aplikāciju, veicot ātrāku un ērtāku likmju veikÅ”anu jebkurā dienā un laikā.

 • Lai paspilgtinātu likmju veikÅ”anas procesu, Synottip saviem klientiem piedāvā izmantot divus Ä«paÅ”o likmju veidus – Superlikmi un Dueli. Superlikme piedāvā veikt likmi ar Ä«paÅ”i izdevÄ«gu koeficientu. Kuponā var bÅ«t tikai viena likme no piedāvātajiem Superlikmes notikumiem. Tikmēr duelis ļauj prognozēt savstarpēji nesaistÄ«tu notikumu rezultātu vienā likmē. . Piemēram, notiek divi futbola mači; viens Londonā starp vietējo Chelsea un Manchester United un otrs mačs Minhenē starp Bayern un Borrusia. Prognozē kurÅ” bÅ«tu Dueļa uzvarētājs (pēc vārtu skaita) starp United un Bayern. GadÄ«jumā, ja Londonas klubs uzvarētu Mančestras klubu 1:0, bet Minhenes klubs spēlētu neizŔķirti 2:2 ar Dortmundes klubu, tad DuelÄ« starp United un Bayern uzvarētu Bayern, jo tie bÅ«tu guvuÅ”i divus vārtus pret Chealsea vieniem.

 • Lai sāktu veikt likmes, pēc reÄ£istrÄ“Å”anās spēlētājiem ir jāapstiprina sava identitāte droŔības un dažādu citu nosacÄ«jumu dēļ. AttiecÄ«gi, lai veiktu identifikācijas apstiprināŔanu, Synottip jāiesniedz savas pases vai ID kartes kopija, kura tiek pārbaudÄ«ta un uzglabāta atbilstoÅ”i visiem droŔības standartiem, tāpēc par datu noplÅ«di nevar bÅ«t nekādu bažu. Ja iesniegtais ir skaidri saprotams un atbilstoÅ”s iepriekÅ” norādÄ«tajiem datiem, Synottip dos pilnÄ«gu pieeju totalizatora spēlei.

 • LÄ«dzÄ«gi kā citi totalizatori, arÄ« Synottip piedāvā iespēju uzlikt dažādus limitus, droŔākais spēlei bez liekiem riskiem. Spēlētājs sev var uzlikt maksimālo vienas likmes summu un maksimālo kopējo likmju summu 24h periodā. Maksimālā likmes summa ir summa, kādu sev spēlētājs ļauj veikt vienai likmei, savukārt maksimālā summa 24h periodā ir visu likmju summa norādÄ«tajā laika periodā. AttiecÄ«gi totalizators liegs veikt lielākas likmes par noteikto.

Piesakies jaunumiem un īpaŔiem piedāvājumiem

Tavs e-pasts būs droŔībā un netiks izmantots SPAM nolūkos.