Pēdējā atjaunošana: 19.12.2022 10:14

Biežāk uzdotie jautājumi

Ja tev ir kāds specifisks jautājums saistībā ar totalizatoriem, atbildi meklē šeit un tu noteikti atradīsi sev nepieciešamo.

Iesācēju jautājumi

 • Reģistrācijas bonuss ir piedāvājums, kurš radīts, lai piesaistītu jaunus klientus. Bonusa piedāvājumus iespējams saņemt gan Latvijas, gan ārzemju totalizatoros. Šādi bonusi pārsvarā nodrošina bezmaksas likmes vai naudas bonusu, atkarībā no iemaksas lieluma. Šādiem bonusiem parasti ir stingri noteikumi, tāpēc nevajag cerēt, ka totalizators dāsni dalīs savus līdzekļus uz visām pusēm.

  Protams, reģistrācijas bonuss pieejams tikai vienreiz. Lai izvēlētos sev izdevīgāko reģistrācijas bonusu, ieskaties totalizatori.com apskatos.

 • Katram totalizatori.com recenzētajam un izvērtētajam totalizatoram ir vairāku gadu pieredze totalizatoru jomā. Katram no tiem rūp, lai spēlētājs izbaudītu totalizatoru sniegtās iespējas droši un bez liekiem uztraukumiem. Turklāt, tie visi ir Latvijā licenzēti, kas rada pienākumu īpaši rūpēties par spēlētāju tiesībām un to aizsardzību. Gadījumos, ja tomēr nākas saskarties ar kādām netaisnībām, ir iespēja vērsties Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijā. Mūsu portāla redakcionālie principi ir vērsti uz informācijas avotu caurskatāmību drošības jautājumos.

 • Iespējamās iemaksas metodes ir atkarīgas no totalizatora, vai valsts, kurā tas bāzēts. Latvijā izplatītākās iemaksas metodes ir bankas karte vai internetbanka. Ja dalīšanās ar personīgo informāciju ir kas tāds, ko spēlētājs nevēlas darīt, jāņem vērā, ka no tā neizbēgt, jo reģistrācijas procesā šādas informācijas norādīšana ir obligāta. Tas saistāms ar KYC procesu un citiem aspektiem.

 • Totalizatoros ir trīs dažādi koeficientu veidi, taču Latvijā tiek izmantoti tikai decimālie, par kuriem vairāk iespējams uzzināt šeit. Labā ziņa ir tāda, ka pilnīga koeficientu izprašana nav nepieciešama, jo totalizatoros iespējamais laimests tiek norādīts automātiski. Spēlētājs var ievadīt jebkādu potenciālās likmes lielumu un totalizators aprēķinās iespējamo laimestu. Šāda spēlēšanās ar likmēm ļauj labāk izprast koeficientu darbību.

 • Līdz ko izvēlētā likme ir apstiprināta, to nav iespējams atcelt. Tomēr viss nav tik traģiski. Daži totalizatori piedāvā labot veikto likmi, taču iespējams izmainīt tikai notikumus, uz kuriem veikta likme, ne likmes apjomu. Tāpēc veicot savas likmes jābūt īpaši uzmanīgam. Ja spēlētājs tik tiešām grib atgūt savu likmi, totalizatori piedāvā “cash out” funkciju, taču jāņem vērā, ka likmi nav iespējams atgūt pilnā apmērā, it īpaši, ja izvēlētais notikums jau ir sācies.

 • Tas ir atkarīgs no paša spēlētāja. Pirmajām likmēm jābūt atkarīgām no iemaksas apmēra un tā, cik lielam riskam spēlētājs ir atvērts. Svarīgi atcerēties, ka totalizatori ir izklaide, tāpēc nav ieteicams likt vairāk par to, cik tu vari atļauties zaudēt. Pievērs uzmanību atbildīgas spēles principiem.

 • Iegūtais laimests spēlētāja kontā pārsvarā nonāk pāris sekunžu laikā pēc veiktās likmes uzvaras. Tāpēc vienkāršākais veids, lai pārbaudītu, vai likme ir uzvarējusi, ir konta bilances pārbaudīšana. Lielākā daļa totalizatoru piedāvā arī pārskatāmu likmju vēsturi, kurā iespējams redzēt veiktās sporta likmes un to iznākumu. Dažviet tiek piedāvāta paziņojumu funkcija, piemēram, uz epastu.

 • Pašsaprotami, ka ne visas komandas sportā ir spēkos vienlīdzīgas. Tāpēc, lai radītu vienlīdzīgu sacensību, totalizatori izmanto handikapus. Handikaps ir punktu skaits, ar kādu favorītu komandai jāuzvar. Handikapi ļauj iegūt labākus koeficientus uz dominējošām komandām, tomēr šīm komandai jāuzvar ar vismaz noteikto punktu skaitu (piem., 10), lai likme sekmētos. Handikapi ir populāri futbolā vai basketbolā, taču tie ir izplatīti arī citos sporta veidos, piemēram, tenisā. Šo noteikti var uzskatīt par vienu no populārākajā sporta likmēm.

 • Katrā spēlē, kurā iespējams prognozēt uzvarētāju, var arī veikt likmes uz kopējo punktu skaitu. Totalizators piedāvā kopējo punktu skaitu un spēlētājs var prognozēt vai spēlē tiks gūti vairāk vai mazāk punkti par noteikto. Jauno spēlētāju vidū populāra ir virs likme, jo tie pārvarā ciena rezultatīvas spēles, tomēr bieži vien labākā izvēle ir zem, tāpēc, veicot likmes jābūt kritiskam.

 • Kā jau minējām, aprakstot iemaksas procesu, katrs totalizators nosaka minimālo iemaksas summu, kura bieži vien ir atkarīga no iemaksas metodes. Taču totalizators nenosaka summu, kādai kontā jābūt visu laiku. Spēlētāja kontu neslēgs, ja tajā nebūs līdzekļu. Ja spēlētājs izvēlas izņemt visus līdzekļus pēc, piemēram, NHL sezonas, un turēt kontu tukšu līdz nākamās sākumam, to droši var darīt.

 • Ja tu uzvari vai zaudē, tu vari izņemt savus līdzekļus jebkurā laikā. Tas gan neattiecas uz bonusiem, ja tie nav sasnieguši noteikto apgrozījumu. Izmaksu veidi atkarīgi no totalizatora un tā, kā veikta iemaksa.

 • Totalzatori atceļ veiktās likmes, ja tās netbilst noteiktiem standartiem. Piemēram, ja hokeja spēle, uz kuru veikta likme, kādu apstākļu dēļ ir pārtraukta vai atcelta, veiktā likme būs nederīga un tā tiks atmaksāta pilnā apmērā. Lai saprastu, kādos gadījumos totalizators atceļ izdarītās likmes, ir vērts izlasīt to noteikumus.

 • Tas ir atkarīgs no paša spēlētāja. Tā vietā lai uztrauktos par to, kurš sporta veids ir visizdevīgākais likmju veikšanai, sāc ar sev tuviem sporta veidiem. Totalizatoru spēlēšana ir aizraujošāka, ja likmes tiek veiktas uz iecienītiem un tādiem sporta veidiem, par kuriem ir plašas zināšanas.

 • Jā, totalizatori mēdz piedāvāt veikt likmes, kas saistītas ar dažādiem politiskiem vai izklaides notikumiem. (piem., Saeimas vēlēšanu vai Eirovīzijas uzvarētājs) Tomēr ne visi totalizatori šādas likmes piedāvā, tāpēc der aplūkot totalizatoru piedāvājumu.

Piesakies jaunumiem un īpašiem piedāvājumiem
Jūsu e-pasta adrese saglabāsies drošā vietā un tiks izmantota tikai jaunu bonusu un jaunumu paziņošanai.