Totalizatora bonusi

Totalizatora bonusi ir lielisks veids kā iegūt papildu līdzekļus likmju veikšanai. Dažādās variācijās tos iespējams iegūt visos labākajos totalizatoros. Kādi ir bonusu veidi?

Totalizatora bonuss būtībā ir kā abpusēji izdevīgs darījums starp totalizatoru un spēlētāju. Totalizators iegūst jaunus klientus vai mudina aktīvāk spēlēt esošos, savukārt spēlētājs saņem papildu līdzekļus un iespēju ar to palīdzību gūt panākumus.

  Tajā pašā laikā bumba vienmēr būs piedāvātāja pusē, jo viņš nosaka bonusa veidu un tā izmantošanas noteikumus. Līdz ar to izvēlē jābūt ļoti vērīgam un jāsaprot, vai attiecīgais bonuss atbilst tavām vajadzībām un vēlmēm. Tāpat nevajdzētu celt gaisa pilis un cerēt, ka izdevīgi bonusi tiks dalīti pa labi un kreisi, jo tas galīgi nav biznesa interesēs.

  Iemaksas bonuss

  Šāds totalizatora bonuss savu būtību slēpj jau pašā nosaukumā. Spēlētājs veic iemaksu, kas ir vismaz tik liela, cik noteicis totalizators, un saņem bonusu noteiktā procentuālā apmērā no iemaksas summas (50%, 100% utml.).

  iemaksas bonussPamatā šādi totalizatora bonusi tiek piedāvāti jaunajiem klientiem reģistrācijas laikā, taču lielāku sporta notikumu gadījumā tiek var tikt aktualizēti arī pastāvīgajiem spēlētājiem.

  Piemēram, reģistrējoties totalizatorā pieejams 100% iemaksas bonuss. Veicot 100 eiro iemaksu, spēlētājs dubulto savu sākuma bilanci (100+100=200). Tomēr ir viena ļoti svarīga nianse, kas slēpjas zem vārda apgrozījums.

  Lielākajā daļā gadījumu iemaksas bonuss automātiski nepieder spēlētājam, tas ir, iegūto summu nebūs iespējams izņemt uzreiz, vai, piemēram, pēc vienas likmes veikšanas. Totalizators nosaka apgrozījuma apmēru un tikai pēc tā izpildes atlikusī summa ir 100% spēlētāja rīcībā.

  Apgrozījums ir noteikts reižu skaits/kopēja summa, kādu jāveic sporta likmēs. Noteiktais apgrozījums var būt gan neliels un salīdzinoši viegli izpildāms (2x-5x), gan absurdi milzīgs(25x utt.). Tāpēc svarīgi vispirms iepazīties ar noteikumiem.

  bonusi par iemaksuPiemēram, veicot 100 eiro depozītu un saņemot 100% bonusu, jāveic 10x apgrozījums. Tas nozīmē, ka kopējā likmēs ieguldāmā summa apgrozījuma veikšanai būs 1000 eiro (100×10).

  Spēlētājam jāgūst pēc iespējas biežāki panākumi, lai operatīvi izpildītu apgrozījuma nosacījums. Var gadīties, ka totalizators nosaka termiņu, un tā neizpildīšanas laikā bonuss tiek anulēts (nedēļa, mēnesis, utt.). Tāpat noteikumos mēdz tikt iekļauti arī minimālie/maksimālie koeficienti, izmantojamie sporta likmju veidi (vienkāršās vai kombinētās utml.).

  Iemaksas bonuss ar apgrozījuma nosacījumu lielākoties apgrūtina spēlētāju un liek tam veikt neapdomātus lēmumus, taču veiksmes gadījumā uz tā pamata var uzbūvēt arī pieklājīgu bilanci.

  Bez riska bonuss

  Iespējams, izplatītākie un populārākie totalizatora bonusi, kuri pieejami gan jauniem, gan arī esošajiem klientiem īpašo piedāvājumu laikā. Attiecīgi spēlētājam reģistrējoties vai izmantojot piedāvājumu tiek pieškirtas likmes bez zaudējuma riska. Bez riska bonuss sniedz drošības spilvenu un palīdz palielināt savu bilanci.

  Izmantojot bezriska likmes, uzvaras gadījumā spēlētājs saņem visu laimestu, savukārt zaudējuma gadījumā atgūst veikto likmes summu. Protams, likme jāveic ar saviem līdzekļiem.

  bezriska bonussPiemēram, reģistrējoties un veicot pirmo iemaksu, spēlētājs saņem 3×10 eiro bezriska likmes. Tas nozīmē, ka viņam tiek dota iespēja veikt trīs likmes 10 eiro vērtībā bez zaudējuma riska. Tāpat totalizators var noteikt konkrētu summu, kuru bezriska likmēs sadalīt pēc saviem ieskatiem.

  Arī bez riska bonuss var tik ierobežots ar dažādiem nosacījumiem, piemēram, minimālā iemaksa bonusa saņemšanai, koeficienti, izmantojamie sporta veidi, likmju veidi u.c.

  Pastāvīgajiem klientiem šāds totalizatora bonuss liek iepriekš veikt iemaksu/noteiktas summas likmes vai apgrozījumu. Piemēram, tenisa Grand Slam turnīra laikā totalizators piedāvā iegūt līdz pat 50 eiro bezriska likmēs, apgrozot, piemēram 100 eiro attiecīgajā sporta veidā. Kas savā veidā ir kā daļēja veikto likmju atmaksa. Protams, ir retas situācijas, kad totalizators piešķir bezriska likmes bez jebkādiem nosacījumiem.

  Daļai spēlētāju bez riska bonuss ir kā stratēģisks elements papildu peļņas gūšanai (izmantojot piedāvātās iespējas vairākos totalizatoros), tomēr pārāk regulāras darbības var veicināt dažādu ierobežojumu rašanos.

  Bez depozīta bonuss

  Simpātiskākie, taču retāk piedāvātie totalizatora bonusi, lai gan agrāk tie bija ļoti populāri.

  Uzreiz pēc reģistrēšanās totalizators spēlētājam piešķirt noteiktu, pārsvarā nelielu naudas summu, ar kuras palīdzību pārbaudīt totalizatora sniegtās iespējas, tādējādi ļaujot saprast vai tās atbilst viņa vēlmēm. Tāpat, piemēram, iesācējam tādā veidā rodas iespēja nezaudēt savus līdzekļus, tikai tāpēc, lai bonuss bez depozītaapgūtu spēles pamatus vai kā tamlīdzīgi.

  Protams, bez depozīta bonss ir lielisks veids totalizatoram, kā piesaistīt jaunus klientus, tomēr pastāv risks, ka viņi paši iemaksu pēc tam neveic, kas, protams, nav izdevīgi.

  Pirms tiek izmantots šāds totalizatora bonuss, vērts atcerēties, ka “par brīvu ir tikai siers peļu slazdā”. Attiecīgi, līdzīgi kā jebkurš augstāk minētais bonuss, arī bez depozīta bonuss, visticamāk, tiks aplikts ar kādiem apgrūtinošiem noteikumiem. Piemēram, grūti izpildāmi apgrozījuma noteikumi (30x,utml.), maksimālā summa, kādu var iegūt savā īpašumā pēc apgrozījuma izpildes un citi.

  Līdz ar to mīts, ka totalizators dala bezmaksas naudu, ir diez gan greizs. Tomēr totalizatoram ir diez gan izdevīgi, ka tā tiek uzskatīts.

  Lojalitātes programma

  Populārs veids, kā veicināt pastāvīgo spēlētāju aktivitāti, ir lojalitātes programas, kurās iegūstami totalizatora bonusi, vai citas balvas, piemēram ceļojumi.

  Totalizators piedāvā vairāku līmeņu programmu, kurā spēlētājs, veicot likmes, saņem noteiktu punktu daudzumu, kas var atšķirties no esošā līmeņa (bronzas, sudraba, zelta utml.). Sasniedzot noteiktu punktu daudzumu, tos iespējams samainīt pret naudas līdzekļiem.

  Piemēram, par katru 1 eiro vērtībā veikto likmi bronzas līmenī totalizators piešķir vienu punktu, totalizatoru lojalitātes programmasavukārt sudraba jau 1,5. Tas nozīmē, ka bronzas līmenī par 10 eiro likmi spēlētājs saņems 10 punkuts, sudraba jau 15.

  Pieņemot, ka totalizators par katriem 1000 punktiem piešķir 5 eiro naudas atmaksu, par 3000 punktiem saņemtais totalizatora bonuss būs pat 15 eiro.

  Laiku pa laikam totalizators mēdz arī veidot īpašas lojalitātes akcijas, kurās, sakrājot noteiktu punktu skaitu, noteiktā termiņā, iespējams, piemēram, laimēt ceļojumu, iespaidīgākas naudas balvas utml. Protams, galvenajām balvām izvirzītā sasniedzamā latiņa pārsvarā būs diez gan augsta, kas mudinās spēlētājus uz aktīvāku spēli.

  Kā jau noprotams, totalizatora bonusi ir vienlaicīgi saistoša un riskanta opcija. Tāpēc vērts ņemt vērā pāris lietas, pirms to izmantot:

  ● Neveic iemaksu totalizatorā tikai, lai saņemtu bonusu. Tukša dzīšanās pēc bonusiem var sagādāt nepatīkamas sekas.
  ● Izmanto tikai drošu un licenzētu totalizatoru bonusus. Licenzētiem totalizatoriem jāievēro dažādas normas, tāpēc vari būt pārliecināts, ka ar bonusu palīdzību netiksi apkrāpts utml.
  ● Izlasi noteikumus pirms bonusa izmantošanas. Ir tikai loģiski, ka totalizators uzliek savus nosacījumus bonusa izmantošanai. Līdz ar to, izlasot noteikumus, var izlemt, vai vēlies tērēt savu laiku to izpildei. Neviens totalizatora bonuss nav obligāts.
  ● Ja ir kādas neskaidrības par izmantojamo bonusu, sazinies ar totalizatora klientu servisu, kur tev noteikti sniegs pilnvērtīgas atbildes.

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Kā izmantot totalizatora bonusus?

  Reģistrācijas un citi bonusi totalizatoros pārsvarā iegūstami, veicot totalizatora noteikto minimālo iemaksu un ievadot norādīto bonusa kodu. Tālākais atkarīgs no bonusa veida. Piemēram, bezriska likmju izmantošanā jābūt ļoti vērīgam, lai veiktā likme skaitītos kā bezriska. Parasti bezriska bonusa likmju izmantošanai jāatķeksē atzīme likmes kartiņā, ka likmes veikšanā izmantots tieši bezriska likmju bonuss. Citādi likme tiks fiksēta kā parasta un zaudējuma gadījumā tā netiks atmaksāta. Tikmēr iemaksas bonusi tiek pieskaitīti kopējai bilancei vai norādīti atsevišķi kā “bonusa nauda”, atkarībā no tā izmantošanas noteikumiem. Var gadīties, ka bonusa saņemšanai savā īpašumā vispirms jāveic noteikts apgrozījums, tāpēc vērts iepazīties ar to noteikumiem. Parasti noteiktais apgrozījums nav pārāk liels, taču apgrūtināt to veikšanu var īsais termiņš.

  Vai es varu izmantot totalizatora bonusus vairākas reizes?

  Reģistrācijas bonusi totalizatoros izmantojami tikai vienreiz. Ja vēlies izmantot reģistrācijas bonusus atkārtoti, nāksies reģistrēties citā totalizatorā. Tāpat jāņem vērā, ka arī citur būs jāveic totalizatora noteiktā iemaksa. Bonusu iegūšanai vairākos totalizatoros nevajadzētu būt pašmērķim, taču tas nav slikts veids, kā iegūt potenciālu grūdienu turpmākai spēlei. Tomēr nedrīkst aizmirst, ka reģistrācijas bonusi nav vienīgais bonusa veids totalizatoros. Ik pa laikam, pārsvarā lielāku sporta notikumu laikā, totalizators sniegs dažādus piedāvājumus, kuros iespējams iegūt bezriska likmes, naudas atmaksu u.c. Šādu piedāvājumu izmantošanā gan var nākties izpildīt kādus priekšnoteikumus, piemēram, apgrozīt likmēs noteiktu summu. Arī citi noteikumi, kas saistāmi ar likmes veidiem, koeficientiem var būt gana stingri. Aktīvus spēlētājus totalizatori atalgo lojalitātes programmās, kurās ar likmju veikšanu iespējams krāt punktus, kas vēlāk apmaināmi pret naudas vai citām balvām (piem., ceļojums vai viedierīces).

  Kas ir bonusa apgrozījums?

  Iemaksas bonusiem (100% utml.) pārsvarā tiek uzlikts apgrozījuma nosacījumus, kas noteiktā vai nenoteiktā termiņā jārealizē, lai bonuss pilnībā nonāktu spēlētāja rīcībā. Apgrozījums ir kopējā summa, kāda vispirms jāizmanto sporta likmēs, lai saņemtu bonusu. Piemēram, spēlētājs izmanto 100% iemaksas bonusu 100 eiro summai, taču noteiktais apgrozījums ir 10x. Tas nozīmē, ka kopējā summa, 200 eiro, likmēs vispirms jāapgroza desmit reizes jeb kopējai summai jāsasniedz pat 2000 eiro. Var šķist, ka apgrozījums ir viegli izpildāms veicot kaudzi likmes ar maziem koeficientiem, taču totalizatori pārsvarā ir soli priekšā un nosaka minimālo koeficientu, piemēram, 1.50, kas nebūt nav tik mazs, lai to pārgalvīgi veiktu likmes dažādos notikumos bez iepriekšējas izpētes. Tāpat bieži vien totalizatori nosaka maksimālo termiņu, kādā apgrozījums izpildāms. Piemēram, divas nedēļas, kas lielāka apgrozījuma gadījumā nozīmē aktīvu un, protams, arī veiksmīgu likmju veikšanu. Jā, totalizatori mēdz ļaut veikt arī atkārtotas iemaksas apgrozījuma izpildei, taču tas noteikti nav spēlētāja interesēs. Pirms bonusa izmantošanas tam arī jāizvērtē, vai noteiktais apgrozījums atbilst viņa spējām.

  Kur meklēt labākos totalizatoru bonusus?

  Pārsvarā totalizatoru bonusi labākajos totalizatoros ir vienlīdz kvalitatīvi, atšķirības meklējamas dažādās noteikumu niansēs. Tāpat vērts ņemt vērā arī savus paradumus un intereses, varbūt tev bonusi vispār nav nepieciešami, kas arī nav nekas slikts. Bonusu izvēlē un meklēšanā vērts apzināties, ka tie pilnīgi “par brīvu” un bez jebkādiem nosacījumiem tie būs tikai retos gadījumos. Par bonusu piedāvājumu neaizmirstam pieminēt mūsu labāko totalizatoru apskatos, kuros atradīsi visu sev nepieciešamo informāciju. Galvenais vienmēr iepazīties ar bonusu noteikumiem, lai pēdējā brīdī nerastos lieki pārpratumi. Gana spligtus bonusus piedāvā arī dažādi ārzemju totalizatori, taču ņem vērā, ka tie nav Latvijā licenzēti, kas attiecīgi nozīmē, ka spēlēšana būs ierobežota un apgrūtināta.

  Par autoru Linkedin Instagram Twitter
  Autors: Pēteris Kalniņš
  Pēteris Kalniņš

  Tiešsaistes kazino entuziasts un pieredzējis rakstnieks. Latvijas online kazino sabiedrības informēšana par tiešsaistes kazino uzticamību un pieejamību