Vērtējums 4.7 / 5
⏳ Izmaksas laiks Līdz 3 darba dienām
🎁 Iepazīšanās bonuss Veic iemaksu vismaz 10€ vērtībā un saņem 10€ dāvanā+ 15% cashback
🏆 Pafbet Spēlēt šeit!

Pafbet

Mobilā versija
Viegli pārskatāms lapas dizains
Plaša pieredze azartspēļu tirgū
Mazs spēļu klāsts
Nepiestaistošs bonuss
Mobilā versija
Viegli pārskatāms lapas dizains
Plaša pieredze azartspēļu tirgū
Mazs spēļu klāsts
Nepiestaistošs bonuss

Pafbet ir starptautiskas un pieredzes bagātas Skandināvijas kompānijas totalizators, kurš savu darbību Latvijā sācis pavisam nesen – 2018. gada jūnijā. Pafbet aktīvi atbalsta latviešu sportistus, kā arī tā gādībā nokļuvusi Latvijas un Igaunijas Pafbet basketbola līga.

pafbet latvija totalizators

Reģistrācijas bonuss

Pafbet jaunajiem klientiem piedāvā salīdzinoši nelielu, taču patīkamu bonusu – papildu 5 eiro iemaksas bonusu (min. iemaksa 5 eiro) bez jebkādiem papildu noteikumiem. Vienīgais jāatceras veikt iemaksu septiņu dienu laikā pēc konta izveides. Pafbet bonusa kods nav nepieciešams.

Pastāvīgajiem klientiem lielāku sporta notikumu laikā ir iespēja saņemt bezriska likmes vai naudas atmaksas bonusus, tāpat dažādus īpašos piedāvājumus palīdz nodrošināt Pafbet basketbola līga. Tikmēr Weekend Five akcijā iespējams prognozēt sporta notikumu iznākumus paralēli likmju veikšanai un saņemt 20 eiro katru nedēļu.

Labs glābiņš ir arī Pafbet Payback opcija futbolā, hokejā, basketbolā un tenisā, kas ļauj saņemt likmes atmaksu nepatīkamās situācijās (piemēram, tenisa likmes iznākums izšķiras noslēdzošā seta taibreikā).

Pafbet atsauksmes liecina, ka laiku pa laikam totalizators mēdz pārsteigt ar negaidītām dāvanām. Piemēram, iemaksas bonusu pēc ilgākas neaktivitātes vai nelielu naudas summu pirms kāda sporta notikuma (piem. 2 eiro likmēm pirms Premjerlīgas sezonas starta).

pafbet reģistrācijas bonuss

Drošība

Pafbet ir ieguvis darbībai Latvijā nepieciešamo Azartspēļu un Izložu uzraudzības inspekcijas licenci, kā arī saņēmis nepieciešamos testēšanas aģentūras eCOGRA sertifikātus, kas apliecina vietnes godīgumu un drošību.

Tāpat jebkura sensitīvu datu pārsūtīšana internetā tiek kodēta šifrēšanas protokolā SSL.

Iemaksas/Pafbet izmaksa

Iemaksas Pafbet nodrošina ar bankas pārskaitījuma un bankas kartes starpniecību. Bankas pārskaitījuma opcijas ir Swedbank un SEB banka, savukārt bankas kartei VISA un Mastercard. Iemaksas spēlētāja kontā nokļūst nekavētoties. Minimālā iespējamā iemaksas summa ir 5 eiro visām maksājumu metodēm.

Pafbet izmaksa iespējama tikai uz reģistrācijas procesā norādīto personīgo bankas kontu. Svarīgi ņemt vērā, ka ievilkties var pirmās izmaksas process, jo drošības iemeslu dēļ Pafbet jāpārbauda spēlētāja identitāte Vienotās migrācijas informācijas apakšsistēmā “Iedzīvotāju reģistrs”. Regulāra Pafbet izmaksa tiks apstrādāta nekavējoties, ja vien tā nepārsniegs 720 eiro.

Sporta likmes

Pafbet piedāvā iespēju veikt sporta likmes uz visiem populārākajiem sporta veidiem un notikumiem, tajā pašā laikā apmierinātas tiek arī specifiskas un eksotiskas spēlētāju vēlmes (piem. sērfings).

Piedāvātie koeficienti Pafbet pārsvarā ir pietiekami konkurētspējīgi un mēdz piedāvāt labu vērtību.

pafbet sporta likmes

Ieejot sporta likmju sadaļā, lapas augšpusē redzēsi populārākos notikumus, centrā aktuālās LIVE likmes, savukārt sānā populārākās līgas un čempionātus, zemāk atrodot arī visus pārējos sporta veidus. Kopumā izkārtojums ir pietiekoši kompakts un viegli ļaus atrod nepieciešamo.

Protams, salīdzinoši liela prioritāte ir jau minētā Latvijas un Igaunijas Pafbet basketbola līga, par kuras galveno atbalstītāju Pafbet kļuva 2019.gada augusta beigās. Tas var izpausties ar dažādām īpašajām likmēm vai labākiem spēļu koeficientiem.

Izdarīt savas izvēles palīdzēs integrētais statistikas serviss, kurā pieejami visi nepieciešami rezultāti un cita svarīgākā statistika.

Palīdzības dienests

Pafbet palīdzības dienesta speciālisti gatavi atbildēt uz Taviem jautājumiem un garantē ātru, profesionālu un draudzīgu apkalpošanu.

Saziņa darbadienās no 10:00-18:00 iespējama čatā, pa bezmaksas tālruni vai epastā, izmantojot piedāvāto veidlapu. Jāatzīst, ka klientu servisa nepieejamība brīvdienās laiku pa laikam varētu radīt problēmas, tajā pašā laikā atbalstu var sniegt arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļa. Tur atradīsi atbildes uz dažādiem vispārīgiem jautājumiem, kas var palīdzēt dažādos mulsuma brīžos.

Atbildīga spēle

Pafbet ir viens no industrijas līderiem atbildīgas spēles nodrošināšanā, par to saņemot arī dažādus apbalvojumus, turklāt šajā jomā azartspēļu kompānija konstanti attīstās. Kā skaidro Pafbet, ir svarīgi radīt vidi, kurā labākās izvēles ir viegli veicamas.

Pafbet atbildīgai spēlei piedāvā dažādus drošas spēlēšanas rīkus, kas sekmēs izvairīšanos no liekiem un nepatīkamiem riskiem vai atkarības veidošanās. Galvenais no tiem ir apgrozījuma limits, kas ļauj noteikt maksimālo summu, uz kādu Tu vari spēlēt vienā dienā.

Neskatoties uz to, cik tu laimēsi, Tu nevarēsi spēlēt par lielāku naudas summu nekā Tevis noteiktais spēlēšanas apgrozījuma limits. Tāpat attiecīgi var uzlikt dienas, nedēļas vai mēneša iemaksu limitu. Arī šajā gadījumā samazināt limitu var nekavējoties, kamēr palielināšana tiks realizēta septiņu dienu laikā.

Atšķirībā no citiem totalizatoriem, Pafbet ir noteicis arī gada zaudējumu limitu, kas visiem spēlētājiem ir vienāds – 25 000 eiro. Pafbet atsauksmes par šādu atbildīgu soli pārsvarā ir gana pozitīvas.

Brīžos, kad vēlies atpūsties, vai sporta likmes sagādā liekus sarežģījumus, iespējams iesaldēt attiecīgo kategoriju līdz pat sešām nedēļām.

Pafbet atsauksmes

Plusi:
● Draudzīgs reģistrācijas bonuss
● Konkurētspējīgi koeficienti
● Drošas spēlēšanas rīki

Avoti

Par autoru Linkedin Instagram Twitter
Autso: Jānis Liepiņš
Jānis Liepiņš

Žurnālists - Freelance sporta autors - Totalizatoru entuazists