Vērtējums 4.6 / 5
⏳ Izmaksas laiks Līdz vienai dienai
🎁 Iepazīšanās bonuss Reģistrējies un saņem likmes 50€ vērtībā!
🏆 Betsafe Spēlēt šeit!

Betsafe

Ērts dizains
Regulāri likmju bonusi
Nodrošina 15 operatori
Ērts dizains
Regulāri likmju bonusi
Nodrošina 15 operatori

Betsafe ir labi pazīstams “Betsson” kompānijas azartspēļu zīmols, kurš aptver aptuveni 450 tūkstošus klientu simts valstīs. Iepriekš tas bija Latvijā pazīstams kā Triobet un darbojās jau krietnu laiku. Totalizators nodrošina plašu sporta veidu piedāvājumu un kvalitatīvu klientu servisu. Totalizators ir arī hokeja kluba Rīgas “Dinamo” un baskebola komandas “Jūrmala” atbalstītājs.

betsafe latvija totalizators

Jauno klientu bonuss

Betsafe Latvija jaunajiem klientiem pēc pirmās iemaksas veikšanas ļauj iegūt līdz pat 5×10 eiro bezmaksas likmes, kas veiksmes gadījumā var nostrādāt kā labs grūdiens tālākajai spēlei.

betsafe jauno klientu bonussUzreiz pēc reģistrēšanās un pirmās iemaksas veikšanas spēlētājs saņem 3×10 eiro bezriska likmes, savukārt nākamo divu mēnešu laikā vēl 2×10 eiro likmes. Betsafe bonusa kods nav nepieciešams. Bezriska likmes izmantojamas 30 dienu laikā pēc pirmās iemaksas veikšanas.

Neiztikt arī bez īpašiem piedāvājumiem pastāvīgajiem klientiem – bezriska likmes un daudz kas cits!

Īpaša akcija Betsafe Latvija KHL sezonas laikā notiek sadarbībā klubu Rīgas “Dinamo”. Veicot vismaz 15 eiro likmi uz komandas spēlēm (min. koef. 1.5) iespējams iegūt līdz pat 25 eiro bezriska likmi, atkarībā no “Dinamo” gūto vārtu skaita (6+ vārti = 25 eiro bezriska likme). Betsafe atsauksmes liecina, ka spēlētāji šādu akciju ir ļoti iecienījuši.

Drošība

Jau kopš 2016.gada aprīļa Betsafe Latvija īpašumā ir Izložu un azartspēļu uzraudzības inspekcijas licence, tāpat darbības un godīguma nodrošināšanā tiek izmanoti visi nepieciešamie drošības standarti.

Tai skaitā komplicēta un verificēta aizsargsistēma, kā arī komunikācijas šifrēšana starp klientu un serveri. Tāpat bankas kartes norēķinu drošības nodrošināšanā tiek izmantots PCI standarts.

Iemaksas/Betsafe izmaksa

Betsafe Latvija piedāvā klasiskās iemaksas metodes – ātros internetbankas maksājumus (SEB, Swedbank, Citadele), kredītkartes (VISA, Mastercard) un parastie bankas pārskaitījumi (apstrādāti 1-2 dienu laikā). Veicot iemaksu ar kredītkarti jāņem vērā, ka summām līdz 50 eiro tiks piešķirta 2,5% komisijas maksa (piem., 20 eiro iemaksa = 0,45 eiro komisija).

Minimālā iemaksas summa internetbankai un kredītkartēm 5 eiro, bankas pārskaitījumiem 10 eiro.

Betsafe izmaksa iespējama ar bankas pārskaitījuma palīdzību vai pa taisno uz VISA karti. Betsafe izmaksas laiks abām metodēm var būt līdz pat 24 stundām, taču parasti tas notiek ātrāk.

Sporta likmes

Sporta likmju klāsts Betsafe ir ļoti visaptverošs, kā jau globāla zīmola totalizatoram pienākas. KHL, NHL un nacionālie čempionāti hokejā, TOP5 pasaules futbola līgas, UEFA Čempionu līga, NBA un Eirolīga basketbolā, kā arī dažādi citi iespaidīgi sporta notikumi – Olimpiskās spēles, Pasaules kauss futbolā un daudz kas cits.

betsafe sporta likmes

Specifiskāku sporta veidu mīļiem patiks likmes, piemēram, uz šautriņu vai kalnu slēpošanas sacensībām. Neiztikt arī bez biznesa un politikas likmēm (piem. Kurš kļūs par nākamo ASV prezidentu).

Tāpat īpašo likmju klāstu palīdz nodrošināt Betsafe atbalstītie satura veidotāji – podkāsts Faceoff, raidījums Ūdenszeļļi, kā arī bijušais futbolists Jurijs Žigajevs, kurš veido Par Futbolu saturu. Piemēram, viena no Faceoff īpašajām likmēm ir par to, vai Latvijas hokeja izlase 2021.gada pasaules čempionātā Rīgā tiks pie medaļām – koeficients 35.00.

Sporta likmju sadaļas izkārtojums ir ļoti klasisks un kompakts – sporta veidi/līgas sakārtotas lapas kreisajā malā, tāpat viss nepieciešamais ērti atrodams ar meklētāja palīdzību. Live likmes sakārtotas atsevišķā sadaļā, tāpat noderīga noteikti būs arī rezultātu sadaļa. Viss minētais pieejams arī pielāgotā mobilajā versijā, kuras izmantošanai nepieciešams tikai interneta pārūks.

Palīdzības centrs

Betsafe Latvija nodrošina standarta saziņas metodes – live čats, epasts un tālrunis (atzvanīšana). Darba laiks ļoti parocīgs – darbadienās no 10:00-23:00, brīvdienās no 12:00-21:00.

Jāizceļ arī biežāk uzdoto jautājumu sadaļu (BUJ) un citas palīdzības centrā nodrošinātās informācijas sadaļas – sākot ar dažādām ar maksājumiem saistītām lietām līdz pat likmju veikšanai. Nevar neatzīmēt arī to, ka Betsafe klientu serviss vairākus gadus guvis panākumus dažādās balvu cermonijās

Atbildīga spēle

Arī Betsafe Latvija neapšaubāmi iestājas par atbildīgu spēli un nodrošina nepieciešamos drošas spēles rīkus. Totalizators skaidri norāda, ka vēlas, lai spēlētājiem sporta likmes un citi piedāvātie produkti būtu izklaide.

Spēlētājiem tiek piedāvāts uzstādīt iemaksu ierobežojumu, kas var tikt pielāgots vēlamajam laika periodam – dienai, nedēļai vai mēnesim.

Kā arī iespējams uzstādīt dienas likmju skaita vai summas limitu.

Iemaksas ierobežojums var tikt mainīts jebkurā laikā. Paaugstinot šo apjomu vai noņemot ierobežojumu, tiks piemērots 7 dienu gaidīšanas periods. Samazinot apjomu, tas stāsies spēkā nekavējoties.

Tāpat nepieciešamības gadījumā var izmantot iespēju bloķēt kontu uz laika periodā no 24 stundām līdz 12 mēnešiem.

Betsafe atsauksmes

Plusi:
● Globāls zīmols ar aptuveni 450 tūkstošiem klientu visā pasaulē.
● Papildu bezriska likmes pirmajos divos mēnešos pēc reģistrācijas
● Parocīgs klientu servisa darba laiks
● Faceoff/Ūdenszeļļi/Žigajeva īpašās likmes

Avoti

Par autoru Linkedin Instagram Twitter
Autso: Jānis Liepiņš
Jānis Liepiņš

Žurnālists - Freelance sporta autors - Totalizatoru entuazists